SEYAHAT

E-Devlet Üzerinden Turist Rehberi Ruhsatname Başvurusu ve Takip Hizmetleri

Sinemanın Fantastik Yüzü Tim Burton

MAGAZİN

EGE’NİN İKİ YAKASI BU KEZ PİYANONUN TUŞLARINDA BİRLEŞTİ

Ramazan Bayramı ve Peygamber Efendimizin Bayramı

'19 MAYIS RUHU 2023, 2053 VE 2071’İN BÜYÜK TÜRKİYE’SİNİ İNŞA EDECEKTİR’

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, TÜRK MİLLETİ’NİN KURTULUŞ YÜRÜYÜŞÜNÜN İLK ADIMI OLAN 19 MAYIS 1919’UN 101. YIL DÖNÜMÜNDE, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NI KUTLADI.

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “MİLLETİMİZİN BİN BİR FEDAKÂRLIKLA ELDE ETTİKLERİ, BİZLER İÇİN İFTİHAR KAYNAĞI OLDUĞU GİBİ, AYNI ZAMANDA DA İBRET VESİLESİDİR.”

BAŞKAN YILMAZ: “19 MAYIS RUHU BU GÜNLERİMİZİN TEMİNATI OLDUĞU GİBİ GELECEĞİMİZİN DE MİMARI OLACAK. BU RUH 2023, 2053 VE 2071’İN BÜYÜK TÜRKİYE’SİNİ İNŞA EDECEKTİR.”

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Türk Milleti’nin kurtuluş yürüyüşünün ilk adımı olan ve bağımsızlık meşalesinin yandığı, Atatürk’ün Anadolu’ya geçtiği 19 Mayıs 1919’da Samsun’a varışının 101. yıl dönümünde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı. 101 yıl önce milletin mücadelesinde bağımsızlık ateşini yakan ruhun, 2023, 2053 ve 2071’in Büyük Türkiye’sine giden yolun temeli olduğunu işaret eden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Aziz milletimizin esareti kabul etmeyerek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlattığı hürriyet yürüyüşünün 101. yıl dönümünü idrak ediyoruz. Ecdadımızın Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşi, kısa sürede tüm milletimizi etrafında toplamıştır. Milletimizin bin bir fedakârlıkla elde ettikleri, bizler için iftihar kaynağı olduğu gibi, aynı zamanda da ibret vesilesidir. 19 Mayıs Ruhu bu günlerimizin teminatı olduğu gibi geleceğimizin de mimarı olacak. Bu ruh 2023, 2053 ve 2071’in Büyük Türkiye’sini inşa edecektir. Bu vesile ile tüm bağımsızlık mücadelesinden bugüne, milletimizin birliği, ülkemizin bütünlüğü için canını veren şehitlerimize Rabbim’den rahmet diliyor, şükranlarımı sunuyorum. Milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.