SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Sibel Bilgiç ‘den muhteşem dönüş!

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

DİVA DULCE PONTES İLE BU KEZ PORTEKİZ’DE!

Güçlü sesi, geniş repertuvarı ve başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Barbaros, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınlar ile dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.
Barbaros ilk yayınınında İspanya ile bağlanıp La Casa De Papel’in jenerik şarkısı My Life is Going On’a hayat veren Cecilia Krull ile, 2. canlı yayınında Almanya’ya bağlanıp “It’ s Raining Men”, “Hit The Road Jack”, “I Am So Excited” gibi 80'li yılların unutulmaz disco hitlerine imza atan The Weather Girls’den Dynelle Rhodes ile, 3. Yayınında Fransa’ya bağlanıp yumuşak sesi ve geceye yakışan şarkılarıyla 80’lerden beri Avrupa’nın en ünlü şarkıcılarından biri olmayı başaran, moda ikonu Viktor Lazlo ile, 4.yayınında Johannesburg, Güney Afrika’ya bağlanıp muhteşem ses, soprano Pumeza Matshikiza ile, 5.yayınında Belgrad’a bağlanıp Balkanların yükselen yıldızı Lena Kovacevic ile, 6. yayınında Londra’ya bağlanıp 30’lu ve 40’lı yılların armoni vokal popunu günümüz anlayışıyla yorumlayan The Puppini Sisters’dan Marcella Puppini, 7.yayınında dünya basınının 'Dalida kadar güzel, şarkıları Pink Martini ve Monica Molina kadar sıcak' olarak bahsettiği Kanada’nın yepyeni süper starı IMA, 8.yayınında Hindistan’ın dünyaya yeni ihraç ettiği genç yetenek Arunaja ve son olarak Yunanistan’da genç neslin en önemli besteci ve şarkıcılarından biri olarak kabul edilen Stan Antipariotis ile bir araya geldi.Şimdi sırada Fado’yu uluslararası arenaya taşıyan dünyaca ünlü diva Dulce Pontes var!Kariyerinde sayısız ödülün sahibi olan, bugüne kadar Cape Verde’nin dünyaca ünlü starı Cesaria Evora’dan, Brezilyalı şarkıcı Marisa Monte’ye, Jose Carreras’tan George Dalaras’a kadar dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşan, Ennio Morricone ile albüm kayıt eden ve Andrea Bocelli gibi dünyaca ünlü yıldızlar ile düetler yapan Dulce Pontes, en güzel şarkıları ve sohbeti ile 14 Mayıs’ta Barbaros’un yayınına konuk oluyor.

Güçlü sesi, geniş repertuvarı ve başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Barbaros 7 Mayıs’ta 90’ların unutulmaz şarkılarından sözleri Soner Arıca’ya, müziği Soner Arıca ve Sezgin Gezgin’e ait olan “Derbeder” i yayınladı. Barbaros bu yaz Barış Manço’ya ait “Evelallah” ve yabancı bir şarkıyı da sevenleriyle buluşturacak.