SEYAHAT

BODRUM KALESİ'NİN İKİNCİ ETABI DA ZİYARETİ AÇILDI

Mesafeli sinemaya yoğun ilgi

MAGAZİN

Survivor 2020 son bölümde nefesleri kesti

Hattuşa (Boğazköy) - Hitit Başkenti (Çorum)

A Millilerin Sırbistan ve Litvanya maçlarının aday kadrosu belli oldu

A Millilerin Sırbistan ve Litvanya maçlarının aday kadrosu belli oldu

A Milli Kadın Basketbol Takımı’nın FIBA 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri E Grubu’nda Sırbistan ve Litvanya ile oynayacağı karşılaşmaların 16 kişilik aday kadrosu açıklandı.

 

FIBA 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde mücadele edecek olan A Milli Kadın Basketbol Takımı’nın, Sırbistan ve Litvanya ile oynayacağı karşılaşmalar öncesinde aday kadrosu belli oldu. Açıklanan 16 kişilik kadroda Fenerbahçe’den 4, Galatasaray ve Botaş’dan da 3’er oyuncu yer aldı.

 

 

E Grubu’nda yer alan ay-yıldızlılar, 14 Kasım Perşembe günü deplasmanda TSİ 19.00’da Sırbistan ile, 17 Kasım Pazar günü ise Mersin’de saat 17.30’da Litvanya ile karşılaşacak.

 

 

10 Kasım Pazar günü toplanacak millilerin teknik, idari ve oyuncu kadrosu şu şekilde:

 

 

 

Teknik ve İdari Kadro

 

 

 

Haluk Yıldırım - Milli Takımlar Direktörü - TBF

 

 

Yasemin Horasan - A Kadın Milli Takım Menajeri - TBF

 

 

Orhan Demirel - A Kadın Milli Takım İdarecisi - TBF

 

 

Ceyhun Yıldızoğlu - A Kadın Milli Takım Başantrenörü - TBF / Gelecek Koleji Çukurova Basketbol

 

 

Osman Olcay Orak - Yardımcı Antrenör - Birevim Elazığ İl Özel İdare

 

 

Ömer Buharalı - Yardımcı Antrenör - Fenerbahçe

 

 

Esmeral Tunçluer - Yardımcı Antrenör - Sakarya Yükseliş

 

 

Murat Üner - Kondisyoner - TBF

 

 

Emre Baca - Doktor

 

 

Neşe Ceylan Zengin - Diyetisyen

 

 

Merve Yıldız - Fizyoterapist - Acıbadem Sağlık Grubu

 

 

Murat Erdem - Fizyoterapist - TBF

 

 

Cüneyt İnce - Masör - Hatay BŞB

 

 

İbrahim Koç - Masör - Fenerbahçe Öznur Kablo

 

 

Barış Yılmaz - Malzeme Sorumlusu - TBF

 

 

 

Oyuncu

 

 

 

Ayşegül Günay Aladağ - Bellona Kayseri Basketbol

 

 

Kübra Erat - Birevim Elazığ İl Özel İdare

 

 

Melis Gülcan - Botaş

 

 

Cansu Köksal - Botaş

 

 

Kuanitra Holingsvorth - Botaş

 

 

Olcay Çakır Turgut - Fenerbahçe

 

 

Esra Ural Topuz - Fenerbahçe

 

 

Tuğçe Canıtez - Fenerbahçe

 

 

Kiah Irene Stokes - Fenerbahçe

 

 

Tilbe Şenyürek - Galatasaray

 

 

Işıl Alben - Galatasaray

 

 

İnci Güçlü - Galatasaray

 

 

Gizem Yavuz - İzmit Belediyespor

 

 

Pelin Derya Bilgiç - OGM Ormanspor

 

 

Damla Gezgin - OGM Ormanspor

 

 

Merve Aydin - Nantes Reze Basket / Fransa

 

 

(İHA)

 


Haber Kaynak : ihlas haber ajansı