ADELET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DR. VECDET ÖZ BURSA’YI ZİYARET ETTİ

Adalet Partisi Bursa İl Başkanı Bülent Çelik Adalet Partisinin Genel Başkanı Vecdet Öz'ü Bursa'da Ağırladı

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz Bugün Bursa İl Başkanlığını ziyaret ederek Adalet Partisi Bursa İl Başkanı Bülent Çelik ile ülkenin gündemini değerlendirdi. Dr. Vecdet Öz yapmış olduğu ziyarette ülke gündemini işgal eden siyasi ekonomik sorunları ele alırken kaybedilmiş olan manevi, milli ve ahlaki kayboluşa dikkat çekti. 23 Haziran seçimlerinin sonucuna dikkat çekerek bu seçim sonucunun Ak Partinin etik olmayan siyasi davranışının bir neticesi olduğunu belirterek yapılacak olan erken seçiminde bu oranın daha yükseleceği ve Ak partinin kendi oylarının da düşeceğini belirtti. Dr. Vecdet Öz Adalet ve Kalkınma partisi yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakaldır ve bu seçimi yapmak zorundadır diyerek Ak Partinin elindeki mevcut oyla seçime girmek zorunda olduğunu belirtti.  Çünkü beklerse biraz daha inecektir fakat seçime gitse nefesi de yetmeyeceğinin farkındadır diyerek Ak Partinin genel durumuna bu sözlerle cevap verdi.

Dr. Vecdet Öz Ekrem İmamoğlu’nun CHP oylarındaki yükselişine dikkat çekerek bu oyların daha çok artacağı konusunda bilgiler paylaştı. CHP ile uzlaşan Adalet Partisi Cumhuriyet Halk Partisi ile uzlaşmış durumdayız fakat uzlaşamadığımız bir konu var diyerek bu anlaşılamayan konuyu şu cümlelerle aktardı. Cumhuriyet Halk Partisi ile de iş birliği yapmaktayız bazı konularda anlaşamadığımız konular var bizler vatandaşlık ilkesi üzerine hareket eden bir partiyiz bizim siyasetimiz vatandaşlık ilkesini esas alır etnik kökeni esas almaz. Etnik köken bizde kültürel bir hadisedir diye belirtti.  Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz konuşmasında Türkiye’nin yeniden eski kodlarına geri dönebilmesi için Adalet Partisi olarak biz milli ruha sahibiz geçmişteki tecrübelerimizle 1961 ve 1980 yılları dönemlerinde Adalet partisinin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Biz demokrat parti döneminde sayarsak eğer 2 darbe ve bir muhtıra görmüş bir ecdadın çocuklarıyız dedi.

Dr. Vecdet Öz konuşmasında Türkiye’nin içerisinde bulunduğu bu ekonomik ve siyasi çıkmaz ülkenin var veya yok olma meselesine dönüşmüştür. Bu varlık ve yokluk savaşı mücadelelerin de Adalet Partisi olarak belki küçük bir parti olabiliriz, Yumruğumuz küçük olabilir ama bizim yüreğimiz çok büyük arkadaşlar dedi. Ülkede şu an faaliyet gösteren cemaatlere dikkat çekerek Türkiye’de Siyonist odaklı emperyal destekli kurulmuş olan 30’un üzerinde cemaat var. Dini sulandırmak üzere devleti işgal etmek üzere halen faaliyet içerisindeler bunların mihmandarlığını yine bu siyaset yapıyor. Teröre yardım eden teröre kurban gider. Türkiye’de Şu an beşeri adalet olmayabilir ama birde ilahi adalet var bunu herkes unutuyor dedi. Konuşmasını şu cümlelerle sonlandıran Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz Düşmanı cesaretlendiren yapıyı Türkiye’de çökermek lazım buna ihtiyaç vardır. Milli ahlaki manevi duygulara sahip çıkılmaya ihtiyaç vardır. Devlet baba olmak zorundadır. Devlet vatandaşı ezen sömüren korkutan olmaz inşallah güçlü bir devleti yeniden tesis edeceğiz bu topraklarda diyerek sözlerini bitirdi.

 

 

 

Basın ile bir araya gelen Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz konuşmasında yer alan duygu ve düşüncelerini şu cümlelerle aktardı.

Saygı değer basın mensupları ve çok değerli partili arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Bizler Adalet Partisi olarak 81 vilayette olmak üzere her ay bir vilayeti kapsamak üzere siyasi geziler yapıyoruz ve gittiğimiz yerlerde partimizin karar organları toplantılarını gerçekleştiriyoruz. Her gittiğimiz vilayette vilayetin sorunlarını il başkanlarımızdan öğreniyoruz ve bu genel sorunlara ilişkin politikalarımızı üretmek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz dedi. Adalet Partisi Genel Başkanı Dr.Vecdet Öz yapmış olduğu konuşmada biliyorsunuz ki Türkiye’de ki siyaset önümüzdeki günlerde daha da ısınacak ve bu durum bir genel seçime doğru gidildiğini gösteriyor. Hepinizin malumu olduğu üzere 23 Haziran’da İstanbul seçimi yapıldı, Türkiye siyasetinin kırılma noktasıydı bu seçim Türk milleti hükümete bu seçimle ciddi bir mesaj verdi. Milletin vermiş olduğu bu mesajı çok iyi okumak lazım. Türkiye’de siyaset yeniden yapılanıyor, kartlar yeniden karılıyor. Önümüzdeki günlerde iktidar için konuşuyorum hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.  Bugün iktidar mensubu olup iktidara destek veren sanayicisiyle iş adamıyla çiftçisiyle köylüsüyle millet kararını değiştirmiştir. Bu değişimin belirtisi 23 Haziran seçimlerinin sonucudur. CHP’nin normalde oyları 28 ve 30 civarı oylar alırken Ekrem İmamoğlu bu oranı 48’e çıkarmıştır. Ekrem İmamoğlu 2. Turda oyların bir anda yükselmesi hükümetin siyaseten etik dışı hareketlerinin Türkiye’de olanların dur deme neticesindeki bir sonuçtur. Ak Partinin bu seçim çalışmalarındaki etik olmayan davranışları sanayicisi iş adamı ve çiftçisiyle Ak Partiye oy veren seçmen Cumhuriyet Halk Partisine yaklaşık olarak %20’lik bir emanet oy vermiştir. Bu merkez sağdan gelen ciddi bir oydur.  %20’lik olan bu oran gün geçtikçe artmaktadır. Genel seçimlere kadar Ak Partinin oyları tahminimce %28’lerdedir. MHP ile birlikte %30’u geçmeleri mümkün değildir. Bu oy oranı Türkiye’de genel seçimi alacak bir oy değildir.

 

Bizler Adalet partisi olarak merkez sağ seçmeni toplamak üzere önemli bir sürecin parçasıyız. Doğru Yolla iktidarı devam ettirmiş olan 2002 senesinde Ak Partiye bayrağı teslim etmiş olan bir siyasi misyonuz, bizler bu emaneti geri almaya geldik. Özellikle 80 darbesi öncesi bir siyasetin mensupları olarak Burada Doğru Yoldan ANAP Döneminden bahsetmiyorum Süleyman Demirel’in 1961’de parti kurulduktan sonra 1980’yılına kadar geçen önemli bir siyasetin ve önemli bir geçmişin mensuplarıyız Adalet partisi olarak. Süleyman beyin partimizi teslim ettiği yıllarda bizlere bir tavsiyesi vardı, Süleyman Bey rahmetli olduktan sonra bu tavsiye bir nevi vasiyet olmuş durumdadır şu an. “Çocuklar adaleti Türkiye’de mum ışığında arayacaksınız” Adalet kokuştuğu zaman hayatın her anında yaşam çökmeye başlar adaletin olmadığı bir ülke de yaşam olmaz diktatörlük tırmanır bu tür ülkelerde Allah korusun yönetim firavunlaşır sonuçta bu durum halkın her zaman zararına olur. Ne ülke yönetime yar olur nede halka ve adaletten hiçbir zaman ayrılmayın bizler adaleti esas alan bir felsefe ile yola koyulduk biliyorsunuz ki Cumhuriyet Halk Partisinin bir sloganı vardı Hak Hukuk Adalet diye Chp’nin adalet yürüyüşünde destek verdik çünkü gerçeği gördüler ve bu vesile ile ortak bir noktada buluştuk. Türkiye’de bugün insan hakları ihlali hat safhadadır. Belki bu hak ihlalinden en çok payı alan doğu ve güneydoğu Anadolu bölgeleri olabilir. Bu ne bir Kürt meselesi ne bir Türk meselesi nede bir Çerkez ve laz meseledir. Türkiye’de bir insan hakları soru vardır. İnsan haklarının tüm ihlalleri bizim iktidarımızda tamamıyla giderilecektir. İnsan hakkı ihlallerine son vereceğiz. Adaleti yüzde yüz tesis edeceğiz. Allah nasip ederse Türkiye’yi genetik kodlarına, fabrika ayarlarına geri çevireceğiz. Bugün gıdalar nasıl GDO’luysa eğitimimizde GDO’ludur sağlığımız GDO’ludur ve hepsinden önce Türkiye’yi yönetenler GDO’ludur. Yüzde yüz yerli ve milli değildir. Biz bir olmaktan çıktık ve Türkiye kendi kodlarını terk etti. Türkiye’nin en büyük kaybı budur.  1980 darbesi ve muhtıra ile bu tren yola çıkarılmıştır. İçeride dönüşülen dışarıda kuşatılan bir millet haline getirilmiştir Türkiye Cumhuriyeti bugün milli manevi değerlerinden yoksun bırakılmış ve bu değerlerini kaybetmiş bir ülke hali getirilmek üzere bu tren yola çıkarılmıştır. Türkiye ’dışarıdan kuşatılmış bir durumdadır Ekonomi alanında kuşatılmıştır, en sonunda bu ekonomik kuşatma siyasi kuşatmaya dönmüştür. Dedi

 

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz konuşmasında Bu gün Ege Adaları onlar yunan adaları dese de biz Türk adaları diyoruz şuanda İngiliz üstlerinin konuşlandırıldığı Batı Trakya’da Amerikan Askerlerinin Amerikan birlikleri tarafından Romanya sınırlarına kadar geldiklerini biliyoruz. Kıbrıs bunların bir üstü haline getirilmiştir. Ak deniz donanmalarıyla kuşatılmıştır. Arkadan Ermenistan tenakuz halindedir. Suriye’de Irak’ta Amerikan Askerleri İngiliz Askerleri Emperyalist güçler bir zamanların haçlı güçleri Türkiye’yi kuşatmış durumdadır. Dışarıdan kuşatılan içeriden dönüştürülen ekonomisi çökmüş bir Türkiye bugün içler acısı bir durum halindedir. Siyaset her zamankinden fazla önem kazanmıştır. Olağan bir siyasetin Türkiye’de bir şey yapması mümkün değildir. Olağan üstü bir siyaset olağan üstü bir güç ve olağan üstü bir kudret lazımdır Türkiye’nin düzelebilmesi için.

Türkiye’nin yeniden eski kodlarına geri dönebilmesi için Adalet Partisi olarak biz milli ruha sahibiz geçmişteki tecrübelerimizle 1961 ve 1980 yılları dönemlerinde Adalet partisinin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Biz demokrat parti döneminde sayarsak eğer 2 darbe ve bir muhtıra görmüş bir ecdadın çocuklarıyız. Bunları biz yaşadık ben Adalet partisi gençlik kolları başkanlığından geliyorum bir darbe ve bir mıhtırayı yaşadım bizler bu süreçleri yaşadık bizler Cumhuriyetin çocuklarıyız gözümüzü Atatürk’le Cumhuriyetle açtık. Türkiye’nin laik demokratik bir cumhuriyet ülkesi olması için mücadelemizi verdik Cumhuriyet Halk Partisi verdi, Demokrat parti verdi. Türkiye 1980 darbesinden itibaren Sünni alevi olmak üzere iki dinsel köken Türkçü Kürtçü olmak üzere iki mezhepsel kökenli 4 tane ideolojik parti kurulmasıyla 4 parçaya bölündü bunlar çatıştıkça millet kızışır hale geldi Allah korusun bu çatışma şimdi başka bir boyut kazandı ve Türkiye’nin bir iç savaşa ve bölünme noktasına sürüklenecek seviyeye geldi dedi.

 

Vecdet Öz Askerlik ve milli değerlere vurgu yaparak Bugün çocuklarımız askere gitmek istemiyor. Kısa dönem değil askerliğin tamamen kaldırılması durumda alkış tutacak bir millet oluşmaya çalıştığı bir durum ortaya çıkmış durumda eskiden askere sakat dahi olsa gitmek isteyen ve askere gitmeyen çocuklar kendini eksik kabul ederdi. Sakat bile olsa özürlü bile olsa askere gitmek için çırpınırdı. Sakat raporu almazdı özürlü raporu almazdı şimdi sağlamlar hatta bırakın vatandaşı bu ülkeyi yönetenlerin evlatları sakat raporları alarak askere gitmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Türkiye bu hale gelecek bir ülke miydi bakın milli değerlerimizi kaybetmişiz manevi değerlerimizin örneğin din rayından çıkarılmış inanç rayından çıkarılmış dinler arası uzlaşma felsefesi yaygınlaşmış cemaatlerin elinde kalmış din, bizde ruhban sınıfı yok din rayından çıkmış milli kavramlar rayından çıkmış ekonomi rayından çıkmış millet rayından çıkmış böyle bir Türkiye’nin geleceği söz konusu olabilir mi bizler Türkiye’nin hak ettiği cumhuriyetin kazanımları geri dönüştürmek amacıyla yola çıkmış bir siyasetin temsilcileriyiz. Bu sağ sol meselesi olmaktan çıkmıştır Bu Türkiye’nin var veya yok olma meselesine dönüşmüştür. Bu varlık yokluk savaşı mücadelelerin de adalet partisi olarak belki küçük bir parti olabiliriz. Yumruğumuz küçük olabilir ama bizim yüreğimiz çok büyük arkadaşlar dedi.

 

Bugün siyaseten varlık göstermek için ekonomik imkanlarınızın olması lazım devleti arkanıza almış olmanız lazım bizde bunların hiçbiri yok ama bizde öyle bir yürek var ki hepimizde bugün bu kişiler Adalet ve kalkınma partisine gitmiş olsalardı milletvekili olurdu bakan olurdu hiçbir partiye gitmediler çünkü bizler Türkiye’nin milli meselelerine sahip çıkılması gerektiğine ve bununda zamanı geleceğine inanan insanlardık ki zamanın geldiğine inanıyoruz.  Süleyman Demirel’in söylediği gibi beklemeyi bilirseniz bu çöküş çok uzun sürmeyecektir. Çünkü Türkiye’de insanların özünde millî duygular vardır. Üstü küllendirilir ama millet sıkıştığı zaman vakti geldiği zaman reaksiyon göstermeyi de bilir adalete sahip çıkın demiştir. Bakın millet 23 Haziran’da bunun cevabını vermiştir. Milletin bir bölümü bu cevabı verirken inanın diğer bölümü de olası bir genel seçimde adalet ve kalkınma partisi bun cevabı fazlasıyla alacaktır Adalet ve kalkınma partisi yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakaldır ve bu seçimi yapmak zorundadır. Çünkü elindeki mevcut oyla seçime girmek zorundadır. Çünkü beklerse biraz daha inecektir fakat seçime gitse nefesi de yetmeyeceğinin farkındadır. Ak Parti milletvekillerinin yüzüne bakın hatta Cumhurbaşkanının yüzüne bakın hiçbiri mutlu değildir Hepsi Ak partinin geleceğinin farkına varmış durumdalar. Bakın Emperyalist düzene 17 yıldır alet oluyorlar bir terör örgütünün devletin en üst makamlarına kadar taşıma cüretini gösteren bir siyasi el Türkiye’nin 17 senesiyle oynadı Fethullah Gülen Terör örgütü Tescillenmiş kendileri ifade ediyor bunu biz söylemiyoruz biz baştan da söylüyorduk biz onlarla bu yüzden beraber olmadık. Türkiye’nin bütün devlet kadrolarını işgal ettiler peki bununla sınırlı mı Türkiye’de Siyonist odaklı emperyal destekli kurulmuş olan 30’un üzerinde cemaat var. Dini sulandırmak üzere devleti işgal etmek üzere halen faaliyet içerisindeler bunların mihmandarlığını yine bu siyaset yapıyor. Teröre yardım eden teröre kurban gider. Türkiye’de şu an beşerî adalet olmayabilir ama birde ilahi adalet var bunu herkes unutuyor.

 

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz tarih vererek 2020 yılının ortalarında her şey değişmeye başlayacak dedi. Konuşmasına şu sözlerlerle devam eden Vecdet Öz belki şu an partimizi küçük görebilirler ama bizler bu değişimin baş mihmandarlarındanız. Cumhuriyet Halk Partisi ile de iş birliği yapmaktayız bazı konularda anlaşamadığımız konular var bizler vatandaşlık ilkesi üzerine hareket eden bir partiyiz bizim siyasetimiz vatandaşlık ilkesini esas alır etnik kökeni esas almaz. Etnik köken bizde kültürel bir hadisedir. Cumhuriyet halk partisi ile Cumhuriyetin kazanımları konusunda ve Atatürk konusunda uzlaşıyoruz. Bizim en büyük felsefemiz Cumhuriyetti Atatürk’tür. Bizim yüzde yüz anlaştığımız parti kendi partimizdir. Allah nasip ederse sağı da solu da ideolojik ayrım gözetmeksizin Cumhuriyetin çizgisinde toparlayarak yolumuza devam edeceğiz Türkiye’nin önümüzdeki günlerde ideolojik siyaset kavramı ortadan kalkacaktır. Düşmanı cesaretlendiren yapıyı Türkiye’de çökermek lazım buna ihtiyaç vardır. Milli ahlaki manevi duygulara sahip çıkılmaya ihtiyaç vardır. Devlet baba olmak zorundadır. Devlet vatandaşı ezen sömüren korkutan olmaz inşallah güçlü bir devleti yeniden tesis edeceğiz bu topraklarda diyerek sözlerini bitirdi.

 

 

 

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde iki arkadaş arasında çıkan tartışma kanlı bitti.

Yüzbinler Fetih Müzesi’ne Akın Etti

İznik Gölü'nde 65 kiloluk dev yayın balığı yakalandı

Aynı hastalıktan ağabeyini ve annesini kaybetti, tedavi için yardım bekliyor

Periler evinde mutlu

Tazminatsız işten atılma sebepleri

Kasa hırsızı aracın sis farının altındaki hasardan yakalandı

Bursa'da hırsız, evde bulunan 25 bin liralık ziynet eşyasını çaldı

Enver Aysever ile 'yazı akademisi'nin ilk dönemi başladı

Mustafakemalpaşa’da Muhtarlar Günü törenle kutlandı

Enerji ve nakil kablosu çalan şüpheliler yakayı ele verdi

Mustafakemalpaşa’da Muhtarlar Günü törenle kutlandı

İnsan olan bunu yapmaz!

Bursa Yıldırım AK Gençlik Mehmetçik’e selam durdu

Mustafakemalpaşa’nın yöresel ürünleri festivalde sergilendi

Akademik bilginin ekonomiye kazandırılmasını hedefliyoruz”

Bursa'nın İnegöl İlçesinde yavru bir köpeğin başına geçirilen plastik turşu bidonu herkesi şok etti

Golf keyfi yer altına indi

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, kolu kırık olan bir çocuğu hastanede tedavi etti.

Mustafakemalpaşa’nın yöresel ürünleri festivalde sergilendi

“Daha Yaşanabilir Bir Orhangazi Çalıştayı” yapıldı

Esenler’de hafriyat kamyonu devrildi: 1 ağır yaralı

Ahmet Nur Çebi: "Büyük aşkımla, başkan olarak kucaklaştım"

Ahmet Nur Çebi: "Öncelikle Ümraniye’ye gideceğim"

Şehidin cenazesi memleketi Tokat’a getirildi

Hatay’da şimşekler geceyi aydınlattı

Ahmet Nur Çebi: “Beşiktaş’ın şerefi, namusu ve dik duruşu bize emanet”

Ersun Yanal: “Oyunun kontrolüne hakim rahat bir oyun oynadık”

Şehit Eşkioğlu’nun cenazesi Erzurum’a getirildi

Başkan Koç: “Zevksiz bir maçtı, ortada bir maçtı”

Sel sularına kapılarak kaybolan şahıs ölü bulundu

Beşiktaş’ın 34. Başkanı Ahmet Nur Çebi oldu

Fenerbahçe deplasmanda üç puanı kaptı

Kilis sınırına komando sevkiyatı devam ediyor

VakıfBank set vermedi

Malatya’da otomobil takla attı: 7 yaralı

Gaziantep’i sel vurdu

Giresun’da sağanak yağış etkili oldu, bir kişi kayıp

Şimşekler geceyi gündüze çevirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "120 saat bittiği anda harekata devam ederiz"

Beşiktaş’ta, 12 sandık sonucunda fark 808’e çıktı

Ahmet Nur Çebi farkı açtı

Bakan Soylu’dan muhtarlar günü mesajı

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Biz insani konularda herkesten hassasız"

“Her gün birkaç Batılı lider harekatı durdurmamız için bizi arıyor”

"2023’te hedef Sıfır Atık Projesi’yle 100 bin kişiye istihdam sağlamak"

Bakan Kasapoğlu: “Bir hata yapacaklarını sanmıyorum”

Bakan Soylu’dan yaptırım yanıtı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin’le telefonda görüştü

TBMM Başkanı Şentop, Sırbistan’da tarihi yerleri ziyaret etti

"Bin kilometre karelik alanı terörden kurtardık"

HDP önündeki oturma eyleminde aile sayısı 55’e yükseldi

Suriye tarafından Kızıltepe’ye havan topu atıldı: 2 ölü, 11 yaralı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Nazarbayev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mirziyoyev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD basınına konuştu

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’tan çocuk işçi açıklaması

Bakan Akar, ’’Faaliyetler planladığı gibi gidiyor’’

Barış Pınarı Harekatı’nı sosyal medya üzerinden provoke eden 4 kişi yakalandı

Fırat Nehrine seyyar köprü kuruluyor

Devlet Bahçeli Pazartesi itibariyle mesai başında

"Harekat, planladığımız şekilde başarıyla devam ediyor’’

“Alacağımız galibiyet ile Mehmetçiklerimize moral vereceğiz”

Serbest piyasada altın fiyatları

Serbest piyasada altın fiyatları

Borsa güne yatay başladı

Borsa güne yatay başladı

Borsa ilk yarıda düştü

Borsa ilk yarıda düştü

Serbest piyasada altın fiyatları

Serbest piyasada altın fiyatları

Borsa İstanbul, banka hisselerinde ’açığa satışı’ yasakladı

Borsa İstanbul, banka hisselerinde ’açığa satışı’ yasakladı

Borsa güne düşüşle başladı

Borsa güne düşüşle başladı

Kredi kartından alınan komisyona sınırlama

Kredi kartından alınan komisyona sınırlama

Serbest piyasada döviz fiyatları

Serbest piyasada döviz fiyatları

Serbest piyasada altın fiyatları

Serbest piyasada altın fiyatları

İşsizlik rakamları açıklandı

İşsizlik rakamları açıklandı

Borsa güne yükselişle başladı

Borsa güne yükselişle başladı

Serbest piyasada döviz fiyatları

Serbest piyasada döviz fiyatları

Kışın yaklaştığı belli oldu. Dalında 10 lira, mangalda 70 lira

Uludağ'ın eteklerinde kestane hasadı drone ile havadan görüntülendi

“2050 yılında nüfusumuzun 5’te 1’i 65 yaş üzerinde olacak”

“2050 yılında nüfusumuzun 5’te 1’i 65 yaş üzerinde olacak”

Soğuk hava eklem ağrılarını tetikliyor

Soğuk hava eklem ağrılarını tetikliyor

Menopoz döneminde kalsiyuma sarılın

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özlem Oruç Şener, menopoz döneminde düşen hayat kalitesinin kalsiyum ve gün ışığıyla yükseltilebileceğini söyledi.

Obezite ameliyatında doğru bilinen yanlışlara dikkat

Obezite ameliyatında doğru bilinen yanlışlara dikkat

Kalp pilinin önemi

Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Hakan Özkan, kalbin fonksiyonlarında oluşabilecek hastalıkların tedavisinde kalıcı kalp pilinin önemli yer teşkil ettiğini söyledi.

Menopozu işaret eden 15 belirti

Menopozu işaret eden 15 belirti

"Grip ve nezleye karşı hijyeni elden bırakmayın"

"Grip ve nezleye karşı hijyeni elden bırakmayın"

Fast food tarzı yiyecekler cilde zarar veriyor

Fast food tarzı yiyecekler cilde zarar veriyor

Zihin diyeti ile alzheimerdan korunun

Zihin diyeti ile alzheimerdan korunun

Romatizmal hastalıklarda erken teşhis önemli

Romatizmal hastalıklarda erken teşhis önemli

Sağlıklı yaşlanmak mümkün mü?

Sağlıklı yaşlanmak mümkün mü?

Meme kanserinden korunmak mümkün

Meme kanserinden korunmak mümkün

Mevsim değişimine bağlı hastalıklara dikkat

Mevsim değişimine bağlı hastalıklara dikkat

Sağlık raporları yönergesi yayımlandı

Sağlık raporları yönergesi yayımlandı

Alzheimer hastası ile empati kurun

Alzheimer hastası ile empati kurun