Halil Kalay ödüle doymuyor
Pınar Akın'dan 3'üncü single
Hollywood yıldızları İzmir'e geliyor
Bez Bebek Dizisinin küçük yıldızı Yağmur büyüdü.
Türkiye’nin genç yıldızı Alper Erözer, yeni şarkısı Göz Göze yayınladı

İl/İlçe Salgın Denetim Merkezleri (İSDEM) hayata geçirildi.

GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZ

Osmangazi’ye ‘Tarihi’ Ödül

Yeni Mahallede 28 Araçlık Otoparkın Yapımı Sürüyor

Üreten kadınlara Büyükşehir desteği

Altıparmak’a anı duvarı

35 Milyar Lira Destek Sağlandı

Ağrı İtfaiyesinde Covid-19 Paniği

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde 2 personelin Corona Virüs test sonucunun pozitif çıkması paniğe neden oldu. İddialara göre Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Personellerinden Baran Yakut belirtiler üzerine yaptırdığı test sonucu pozitif çıktıktan sonra karantinaya alındı.Yakut’un test sonucunun pozitif çıkmasının ardından ilgili birim hizmet binasında herhangi bir tarama yada dezenfektan uygulanmadı. Baran Yakut karantina sürecini evinde geçirirken yine aynı birimden başka bir isimdede covid-19 tanısı görüldü.

Cevdet Yeğen’in de Corona Virüs test sonucunun pozitif çıkması sonrası hastaneye yatırıldığı ve tedavisinin burada devam ettiği öğrenildi. Erincik'ten Tepki Disk Ağrı İl Temsilcisi Ersin Erincik önlem alınmadığından şikayet ederek tepki gösterdi.

Erincik Cevdet Yeğen’le telefonda görüştüğünü ve Yeğen’in kendisine Belediyeden tek bir yetkilinin geçmiş olsun temennisini iletmek için bile aramadığını ve kendisinden salgının diğer arkadaşlarınada bulaşmaması için acil bir çağrıda bulunmasını talep ettiğini söyledi.

Erincik ;tüm insanlığın içine düştüğü bu vahim süreçte kimse umursamaz bir tavır içinde olma lüksüne sahip değildir , gerekli tüm önlemlerin alınması için Ağrı Belediyesi ivedi bir şekilde harekete geçmeli ve yaşamdan izole edilen personelin morale en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde ona yalnız olmadığını hissettirmelidir. Yaşanan bu trajik durumda Ağrı Belediyesi yetkililerini ve sağlık müdürlüğümüzü diğer personelinde taramaya tabi tutulması ve hizmet binası ile hizmet araçlarının dezenfekte edilmesi için gerekli çalışmaları yapmaya davet ediyorum ,dedi.

Kaynak: ağrı04haber