SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Sibel Bilgiç ‘den muhteşem dönüş!

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

AMANDA Holden'in en küçük kızı

AMANDA Holden'in en küçük kızı, Simon Cowell'in partneri Lauren Silverman'dan ayrıldığını iddia ettikten sonra karışıklığa neden oldu.
8 yaşındaki Hollie, önerisini mümkün olan en halka açık şekilde yaptı - bir Instagram canlı akışı sırasında annesinin 1.4 milyon takipçisine.

Sekiz Amanda Holden'in kızı Hollie, Simon Cowell ve Lauren Silverman'ın annesinin Instagram'ı sırasında ayrıldığını iddia etti

47 yaşındaki Amanda, Lauren'den bahsettiğinde İngiltere'deki Got Talent patronunu NHS sadaka single'ını oynamak için nasıl ziyaret ettiğini anlattı.

Hollie daha sonra beklenmedik bir şekilde, "Ayrıldıklarını mı sanıyordum?" Amanda hızla "Aptal olma."

Haftasonunda anne kızı ikilisi Honey ve Sammy'ye Altın Buzzer'i basan BGT yargıç, "Simon'a çok iyi davrandım çünkü Simon çok nazikti ve beni İngiltere'nin Got Talent canlı şovlarında şarkı söylemeye davet etti ki ben her zaman yapacağım.

"Ama onu alıp bir fincan çay içip ne düşündüğünü göreceğimi düşündüm. Bunu neden yaptığımı bilmiyorum - bu, şimdiye kadar yaptığım en sinir bozucu şeylerden biriydi benim hayatım.
"West End gösterisinin açılış gecesi gibiydi." Amanda daha sonra Lauren son zamanlarda Hollie'nin ve Simon'un kilitleme sırasında yemek pişirirken nasıl fotoğraf çektiğini konuşmak için konuştu: Hollie ayrıldıklarını mı düşündüm? Çok şaşkın bir Amanda cevap verdi: "Simon ve Lauren?" Hollie şöyle dedi: "Evet." Amanda hemen konuştu: Konuşma devam ederken "Aptal olma". Amanda The Sun Online'a şöyle diyor: "Hollie, Lauren'i en büyük oğlunu ziyaret etmek ve ziyaret etmek için BGT seçmeleri sırasında Amerika'ya geri dönmek üzereyken gördü ve böylece onu - yanlış - düşünmeye iten şey olduğunu varsayabiliyorum. “Gerçekte, Lauren ve ben ailemizin fotoğraflarını kilit altında bile gönderiyoruz. Simon da nasıl pişirileceğini öğrendi!”
Bir kaynak o zamandan beri The Sun Online'a şunları söyledi: “Bu sadece bir çocuğun çocuk olması örneğiydi; karışmak ve işleri tamamen yanlış yapmak. ” Simon sözcüsü MailOnline'a şunları söyledi: "Simon ve Lauren hala birlikte ve Kaliforniya'da kilitleniyorlar." 2013'te bir çift olan 60 yaşındaki Simon ve 42 yaşındaki Lauren, ayaklarını birlikte çalıştırmanın yanı sıra oğulları Eric, 6'yı eğlendirdi.