SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

EGE’NİN İKİ YAKASI BU KEZ PİYANONUN TUŞLARINDA BİRLEŞTİ

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

ARA SOKAKLAR DA DEZENFEKTE EDİLİYOR

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilk günden bu yana çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediyesi, şehrin ana arterleriyle birlikte ara sokaklarda da dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüse karşı ülkemizde ciddi tedbirler alınmaya devam ediyor. Gerek hükümet gerekse yerel yönetimler virüsle mücadele konusunda önemli adımlar atarken, İnegöl Belediyesi de ilk günden bu yana sıkı bir çalışma ortaya koyuyor.

1 AYDIR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Koronavirüsün ülkemizde de görülmesiyle öncelikle toplu kullanım alanlarından başlayarak tüm şehirde dezenfekte seferberliğinin startını veren İnegöl Belediyesi, 1 ayı aşkın süredir bu çalışmaları titizlikle sürdürüyor. 1065 kilometrekarelik alanda dezenfekte çalışması yapılmayan tek bir bölge kalmaksızın yapılan çalışmalarda, ara sokaklar dahi dezenfekte ediliyor.

ARA SOKAKLAR VE KIRSAL MAHALLELER DEZENFEKTE EDİLDİ

Dezenfekte çalışmalarında öncelik ana arterlere verilirken, caddelerdeki dezenfeksiyonun ardından ara sokaklarda da çalışmalara başlandı. Yapılan dezenfekte çalışmaları kapsamında hafta sonu ara sokaklar ile birlikte; Aile Sağlığı Merkezleri, Metal Sanayi Sokakları, Belediye Ek Hizmet Binaları ve kırsal mahalleler dezenfekte edildi.