AŞURE BEREKETİ KÜÇÜK SANAYİ ESNAFI İLE PAYLAŞILDI
Bursa Oto Tamirciler Odası, düzenlediği sosyal faaliyetleri ile üyeleri ve üreticilerle kaynaşmayı sürdürüyor.
Tarih: 29.9.2018 13:12:29

Bursa Oto Tamirciler Odası, Başkan Mustafa Geç ve yönetim kurulu önderliğinde çeşitli etkinliklerle üyeleriyle, üretici ve esnaflarla buluşmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Küçük Sanayi Camii cemaatine Aşure ikramında bulunan Başkan Mustafa Geç ve Yönetimi, Aşurenin bereketini Küçük Sanayi´de faaliyet gösteren esnaf ve çalışanlarla paylaştı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bursa Oto Tamirciler Odası Başkanı Mustafa Geç, Muharrem Ayı´nın manevi zenginliği ile paylaşmanın sembolü Aşure´nin bereketini Küçük Sanayi esnafı ve çalışanları ile paylaşmayı arzuladıklarını belirtti.

Bursa Oto Tamirciler Odası Yönetimi olarak her fırsatta üyeleri ve esnaflarla bir araya geldiklerine vurgu yapan Başkan Mustafa Geç, şunları söyledi:

“Bu vesile ile üyelerimizin, esnaflarımızın ve üreticilerimizin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, çözümler üretmeye çalışıyoruz. Oda yönetimi olarak düzenli aralıklarla bir araya geliyor, ziyaretler gerçekleştiriyor, üyelerimizin ve iş alanımızın gelişimine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bizler gelişimin ancak ortak akıl yöntemini kullanmak, çok çalışmaktan ve kendimizi, üyelerimizi zamanın, dünyanın çalışma koşullarına uyarlamaktan geçtiğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.”
Kaynak:

KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 42

/resimler/2019-1/8/1618389474504.jpg