AYSEL ÖZGAN´DAN REKORLA GELEN ŞAMPİYONLUK
Yıldırım Belediyesporlu Milli Atıcı Aysel Özgan, Tüm Dallar Para Atıcılık Türkiye Kupası´nda Türkiye Rekoru kırarak şampiyon oldu.
Tarih: 7.1.2019 16:11:45

Para atıcılık branşında ulusal ve uluslararası organizasyonlarda kazandığı şampiyonluklarla Yıldırım´ın gurur olan Yıldırım Belediyesporlu Milli Atıcı Aysel Özgan, Türkiye Rekoru kırarak kazandığı şampiyonlukla zihinlerdeki engelleri bir kez daha aştı. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Mersin´de düzenlenen Tüm Dallar Para Atıcılık Türkiye Kupası´nda mücadele eden Yıldırım Belediyesporlu Aysel Özgan, 77 sporcunun katıldığı müsabakada madalya için hedefe kilitlendi. 10 Metre Havalı Tabanca Kadınlar (P2) Final Kategorisi´nde 238.2 puanlık derece elde eden başarılı sporcu Türkiye Rekoru kırarak şampiyonluk madalyasının sahibi oldu. Sayısız başarısı arasına bir yenisini daha ekleyerek Yıldırım´ı temsil eden rekortmen sporcuyu tebrik eden Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Sporcularımız arasında ulusal ve uluslararası başarılara imza atarak bizleri gururlandıran isimlerin başında, engelini sporla aşarak bunu başaran Aysel Özgan geliyor. Milli sporcumuz, Yıldırımlı gençlerimize ve tüm engelli vatandaşlarımıza örnek teşkil edecek başarılar elde ediyor. Şampiyonumuzu elde ettiği rekordan dolayı kutluyor uluslararası spor arenasında yeni rekorlar ve madalyalar yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: AYSEL ÖZGAN REKORLA GELEN ŞAMPİYONLUK
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3