Bağımlılıkla topyekun mücadele
Yeşilay Bursa Şubesi´ni ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, günümüzün en önemli sorunlarından olan bağımlılıkla mücadele konusunda topluma faydalı ortak projeler geliştireceklerini söyledi.
Tarih: 8.11.2018 18:52:00

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yeşilay Bursa Şubesi´ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yeşilay Bursa Şubesi Başkanı Dr. Serhat Yamalı, Genel Sekreter Suat Arvas ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Yeşilay´ın kuruluş amacı, üstlendiği misyon, yürütülen projeler ve bağımlılıkla mücadelede yapılması gerekenler anlatıldı. Bursa´da kurulacak olan Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) ve Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi´nin de ele alındığı ziyarette, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Yeşilay Bursa Şubesi´nin ortak neler yapabilecekleri de konuşuldu.

 

Yeşilay Bursa Şubesi´nin Reyhanpaşa Kültür Merkezi´ndeki yerini ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bağımlılıkla mücadele denildiğinde akla Yeşilay´ın geldiğini, bu açıdan Yeşilay´ın önemli bir görev üstlendiğini söyledi. Alkol ve madde bağımlılığının yanı sıra günümüzde teknoloji bağımlılığının da ciddi mesele haline geldiğini belirten Başkan Alinur Aktaş, özellikle gençlerin her türlü bağımlılıktan kurtarılması için çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Yeşilay Bursa Şubesi ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ortak çalışmalar yürüteceklerini dile getiren Başkan Aktaş, faydalı işlere imza atan yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti.

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Bağımlılıkla topyekun mücadele
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

Bal bozulmaz; o nedenle 3 bin yıllık bir balı bile yemiş olabilirsiniz!

Bunları biliyor musunuz?