Başkan Kurtulan´dan şampiyon raketlere kutlama
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Osmangazi Kış Kupası Tenis Yarışması´nda birincilik kürsüne çıkan Doğa ve Deniz Aluz kardeşleri başarılarından dolayı tebrik etti.
Tarih: 5.1.2019 12:20:10

Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri´nde düzenlenen 9 Yaş Osmangazi Kış Kupası Tenis Grubu´nda Bursa birincisi olan 14 Eylül İlköğretim Okulu öğrencileri Doğa ve Deniz Aluz, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan´ı ziyaret etti.

Minik raketlerin madalya mutluluğunu paylaşan Başkan Sadi Kurtulan, 10 kulüpten 150 sporcunun katılımıyla gerçekleşen tenis mücadelesinde kazanılan başarının önemine değindi.

Şampiyon kardeşlere hediye veren Başkan Kurtulan; " Evlatlarımız, daha küçük yaşlarda hünerli oldukları spor dalına yönelmelerinin ve büyük bir azimle bunu sürdürmelerinin meyvelerini alıyor. Bize düşen görev, bu başarıların devamı için onları desteklemek. Spor yatırımlarımız içinde önemli bir yeri olan Gençlik Merkezi´nin içinde tenis kortları da yer alıyor. İnanıyorum ki bu kortlardan da gelecekte milli takım forması giyecek sporcular yetişecek. Bize bu başarıyı tattıran sporcularımızı, ailelerini, öğretmenlerini ve antrenörlerini kutluyorum" dedi.
Kaynak:

DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3