BAŞKAN SALMAN: HALKIMIZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR
BAŞKAN SALMAN: HALKIMIZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR
Tarih: 24.6.2018 16:07:32

BAŞKAN SALMAN: HALKIMIZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman tarihi seçimlerde oyunu, İnegöl İlçesi´ne bağlı Akhisar Mahallesi İnegöl Organize Sanayi Ortaokulu´nda kullandı.

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman oyunu, İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, ilçe teşkilat üyeleri ve ailesi ile birlikte ziyaret ettiği İnegöl Organize Sanayi Ortaokulu´nda 1011 nolu sandıkta kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra sandık müşahitleri ve kurul üyelerini ziyaret eden Başkan Salman görevlerinde kolaylıklar diledi. Daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Salman, 24 Haziran Tarihi seçimlerinin ve seçim sonuçlarının ülke ve millet adına hayırlı olmasını diledi. Başkan Salman, seçim süreci boyunca tüm teşkilatları ve milletvekili adayları ile birlikte Bursa´nın her noktasında halkla buluştuklarını belirterek, “Halkımız çok şükür ki her zaman olduğu gibi sevgisini, teveccühünü AK kadroların üzerinden esirgemedi. Şimdi yine çok önemli bir günü demokrasi şöleni şeklinde hep birlikte yaşıyoruz. Şimdi karar aziz milletimizindir. Halkımız her zaman olduğu gibi geleceğine sahip çıkacak ve en doğru kararı verecektir” dedi.

Kaynak:

KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg