2 arkadaş otomobilin altından kalmaktan son anda kurtuldu

Kavgayı ayırmaya giden polislere tabancayla ateş açıldı

Bakan Çavuşoğlu annesini anlattı

Seyyar satıcılar zabıta ekiplerine saldırdı

"İçinde olmadığımız çözümlerin yaşama şansı yok"

Fenerbahçe farklı yenildi

Gaziantep Valisi Gül’den mühendisi arama çalışmaları hakkında açıklama

İçişleri Bakanı Yardımcısı Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Çetin Bitlis’te

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trump’a izlettiği video

"Lindsay Graham’a gerekenleri söyledim, dersini aldı"

11.11.2019 saat 11.11’de ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan toprakla buluşturdu

Bülent Arınç’ın damadından “delil yetersizliğinden beraat” kararına itiraz

Cumhurbaşkanlığı’ndan ABD ziyareti açıklaması

Bakan Kurum: "Yaklaşık 16 milyarlık yatırım yaptık”BAŞKAN AYDIN’DAN ANKARA MESAİSİ

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Ak Parti ilçe Başkanı Fahrettin Uludağ ile birlikte Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu.

Başkan Aydın ziyaretleri sırasında Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları inceleme komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu ve Bursa Ak Parti Milletvekilleri Zafer Işık ve Mustafa Esgin ile bir araya geldi.

 

Kız ve Erkek öğrenci yurdu talebi

 

Orhangazi’ye bağlı Yeniköy mahallesinde bulunan Uludağ Üniversitesi Yeniköy Asilçelik Meslek Yüksel Okulu karşısında kız ve erkek öğrenci yurdu yapılması için girişimlerde bulunuldu. Üniversite öğrencilerin mağduriyet yaşamaması için Üniversite karşısında bulunan Belediye arsasına kız ve erkek öğrenci yurdu yapılması için görüşmeler yaptı.

 

4 mahalleye halısaha yapılacak

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Ankara temasları sırasında 4 mahallemize halısaha ihtiyaçları olduğu ifade ederek bu konuda görüşmeler yaptı. Belediye Başkanı Aydın “Ankara temaslarımızda en önemsediğimiz konulardan birisi olan Gençlerimizin dış mahallelerde boş vakitlerinde kendi aralarında bile olsa aktivite olarak değerlendirebileceği bir halısahaya ihtiyacı olduğunun altını çizdi. Bizler ihtiyaçlarımızı, isteklerimizi ve taleplerimizi yetkililere ilettik ”dedi. Başkan Aydın Çakırlı, Narlıca, Üreğil ve Gedelek Mahallerinde halısaha yapılması konusunda gerekli görüşmelerin en kısa süre içerisinde olumlu sonuçlar getireceğine inandığını dile getirdi.

 

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Birol Ekici ile bir araya gelen Aydın Orhangazi’de yapılması gereken çalışmalar konusunda istişarede bulundu

 

Başkan Aydın “Ankara Temasları sırasında bizleri yalnız bırakmayarak sorunlarımızı ve isteklerimizi dinleyen değerli büyüklerimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu’na, Bursa Ak Parti Milletvekillerimiz Zafer Işık ve Mustafa Esgin’e Türkiye Belediyeler Birliği genel Sekreteri Doç.Dr. Birol Ekici’ye Orhangazi Halkı adına teşekkür ederim” dedi.