RAHATLIĞIN EN ŞIK HALİ YENİ İNCİ’DE
SİMGE ‘ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE
Sesinde Aşk Var
Uluslararası Bursa Festivali bir dünya markası
Berkay'dan, özel sahnede özel şarkılar...

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE İKİ YENİ ÇALIŞMA SETİ

Ağrı İtfaiyesinde Covid-19 Paniği

"Bizim mücadelemiz bağımlılık tuzağından kurtulmak içindir"

'İNEGÖL BELEDİYESİ 6 AYLIK PERFORMANSI DEĞERLENDİRİYOR

'Sahadaki personele maske-mesafe uyarısı

'BUSKİ YATIRIMDA HIZ KESMİYOR

'1 MİMAR VE 1 MÜHENDİSE SOR’

BEBE GİYİM SEKTÖRÜNÜN KALBİNDE ‘COVİD-19’ TEMİZLİĞİ

 

YILDIRIM BELEDİYESİ, SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA BOŞ KALAN, İLÇENİN TİCARİ YAŞANTISININ DÜNYAYA AÇILAN KAPISI VİŞNE TİCARET BÖLGESİ DEZENFEKTANLI SUYLA BAŞTAN SONA YIKADI.

 YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BEBE VE ÇOCUK GİYİM KONFEKSİYONU SEKTÖRÜNÜN YER ALDIĞI VE YILDIRIM’IN TİCARİ YAŞANTISININ LOKOMOTİFLERİNDEN OLAN VİŞNE TİCARET BÖLGESİ’NDE DEZENFEKTANLI SUYLA YIKAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİK.”

BAŞKAN YILMAZ: “VATANDAŞLARIMIZDAN İSTEĞİMİZ BUGÜNE KADAR GÖSTERDİKLERİ HASSASİYETİ TEHLİKE GEÇENE KADAR DEVAM ETTİRMELERİ.”

Yıldırım Belediyesi, tüm dünyayı tehdit eden ve birçok ülkede binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs (Covid-19) ile mücadelede en önemli adım olan temizlik ve hijyen sağlanması noktasında tedbir ve önlem çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yıldırım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, koronavirüs salgınını önlemek adına ilçenin dört bir yanında çalışmalarına hız kesmeden devam ederken sokağa çıkma yasağı nedeniyle boş kalan, Yıldırım’ın ticari yaşantısının lokomatifi, dünya bebe ve çocuk giyim sektörünün kalbi Vişne Caddesi ve Karlıdağ Caddesi’ni dezenfektanlı suyla baştan sona yıkadı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bir yandan yıkama araçlarıyla caddeleri köpüklü su ile yıkarken ellerine fırça alan ekipler de sokakları baştan sona fırçalayarak temizledi.

‘HEMŞEHRİLERİMİZİN SAĞLIĞINI ÖNEMSİYORUZ’

Koronavirüs ile mücadele konusunda vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda hijyen çalışması yaptıklarını belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Virüs salgınının ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren bizlerde hemşehrilerimizin sağlığı ve huzuru için gerekli tüm tedbirleri aldık. Virüsün etkilerini en aza indirmek için 7/24 çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu virüsle mücadelenin merkezinde hijyen yer alıyor. Bizlerde bu kapsamda Türkiye’nin en büyük bebe ve çocuk giyim konfeksiyonu sektörünün yer aldığı ve Yıldırım ticari yaşantısının lokomotiflerinden olan Vişne Ticaret Bölgesi’nde dezenfektanlı suyla yıkama çalışması gerçekleştirdik. Bizler şehrin hijyeni için her türlü tedbiri alıyoruz. Vatandaşlarımızdan da isteğimiz bugüne kadar gösterdikleri hassasiyeti tehlike geçene kadar devam ettirmeleri. Dikkatli olalım ki kendimizi, sevdiklerimizi ve şehrimizi bu virüs tehlikesinden koruyarak güzel günlere en kısa sürede el birliği ile ulaşalım” ifadelerini kullandı.