SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Sibel Bilgiç ‘den muhteşem dönüş!

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

BİLDEF – TELEKONFERANSTA CHP  BURSA MİLLETVEKİLİ ERKAN AYDIN'I KONUK ETTİ

BİLDEF Bursa İl Dernekler Federasyonu, Koronavirüs salgını öncesi “Her Hafta Bir Konu Bir Konuk” projesini hayata geçirmişti.

Türkiye ve Bursa gündemi adı altında yapılan program her kesimden destek ve takdir aldı.

Koronavirüs nedeniyle telekonferans üzerinden devam etmekte olan program. 35 Dernek Başkanlarının, Bursa'da yönetici ve siyasetçi buluşmasının dün akşam ki konuğu CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın oldu.

2 saate yakın süren telekonferansta, hemşeri dernekleri başkanlarının sorularını tek tek ve hoş görü içinde cevaplayan vekil tüm dernek başkanları tarafından büyük bir takdir kazandı.

Bursa'da saygın bir siyasetçi olan Erkan Aydın, Koronavirüs sonrası Dünya ve Türkiye gündemi ile ilgili soruya da; " mutlaka ne dünya ne de Türkiye’de hiç bir şey eskisi gibi olmayacak " benim temennim herkes ve her ülke kendisine göre bu salgından sonra bir ders çıkarır diye düşünüyorum.

Dernek başkanlarının sordukları sorulara elinden geldiğince cevaplayan Aydın, dernek başkanlarının bazı sorularının cevaplarını ise  notlar alarak yetkili kişi ve kurumlara ileteceğini dile getirdi.

 CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın'ın sıradan bir siyasetçi olmadığını, çok saygılı, mütevazı ve bilge bir siyasetçi olduğunu hemen herkes tarafından bilinmektedir.

 Bursa İl Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ramazan ALP’in moderatörlüğünde devam eden “Dünya ve Türkiye Gündemi” soru cevap şeklinde yayına devam etti.

 Bildef - Genel başkanlığına seçilen Adıyaman Dernek Başkanı Ramazan ALP, büyük bir gayretle ve azimle Bursa'da Sivil toplum kuruluşlarının ve Bursa halkının önemini yaptığı çalışmalarla vurgulamaya ve gündeme taşımaya devam ediyor.

Seçildikten kısa zaman sonra federasyonda görev dağılımını liyakata göre yaparak başarılı olduğunu ispatlayan Başkan ALP, her şeyi ben bilirim mantığı değil biz biliriz düşüncesi ile yola çıkan yönetim meyvelerinin neticesini alıyor.

 Hemen her telekonferansta Bursa'nın birçok sorununu dile getiren BİLDEF federasyonuna bağlı tüm dernek başkanlarının katkılarıyla daha büyük projelere imza atılacak olmasının sinyalleri şimdiden verilmeye başladı.

MORA MEDYA & MORA DERGİSİ