SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Yeni Albüm ile Yurt Dışına Açılıyorum... İddialıyım.

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

Bilim Kurgu Filmi ‘Infinite’ Ertelendi

Başrolünde Mark Wahlberg’in oynadığı ve Paramount şirketi tarafından hazırlanan bilim kurgu filmi Infinite ertelendi. 7 Ağustos 2020 tarihinde gösterime girmesi planlanan film için, dünya çapında yaşanan Corona Virüs salgını nedeniyle ertelenme kararı alındı.

Koronavirüs nedeniyle ertelenen bilim kurgu filmi ‘Infinite’nin yayınlanması beklenen yeni tarih Amerika Anma Günü olan 28 Mayıs 2021 olarak kararlaştırıldı. Tatil günü olması nedeniyle de yüksek gişe beklentisi olan film 2021’de vizyona girecek. Infinite, Emma Stone’nun başrolünde olduğu ‘Disney Cruella’ ile aynı gün vizyona girecek. Sinemaseverler bu iki film arasında büyük bir gişe mücadelesi olmasını bekliyor.

Wahlberg’in yanı sıra Chiwetel Ejiofor, Dylan O’Brien, Rupert Friend, Jason Mantzoukas, Sophie Cookson ve Toby Jones’de filmde yer alıyor. Eric Maikranz’ın “The Eric Reikarnationist Papers” isimli romanından uyarlanan, yönetmenliğini Antoine Fugua’nın üstlendiği film birden fazla ülkeyi barındırıyor. Maxico City, Nepal, Galler ve Alpler filmde geçen bölgeler içinde yer alıyor. Filmde halüsinasyonlar ile anılarını ziyaret eden adamın hikâyesi anlatılmakta.