SEYAHAT

E-Devlet Üzerinden Turist Rehberi Ruhsatname Başvurusu ve Takip Hizmetleri

Sinemanın Fantastik Yüzü Tim Burton

MAGAZİN

EGE’NİN İKİ YAKASI BU KEZ PİYANONUN TUŞLARINDA BİRLEŞTİ

Ramazan Bayramı ve Peygamber Efendimizin Bayramı

Bill Viola Sergisi Online Olarak Gösterime Girdi

Corona Virüs etkisiyle tüm dünyada sanat ve gösteri dünyası durmuş durumda. Borusan Contemporary, salgın nedeniyle evde kutlanması gereken 15 Nisan Dünya Sanat Günü’nde Bill Viola’dan ‘Geçici’ isimli sergiyi Google Arts platformu aracılığıyla gösterime açtı.

Borusan Contemporary, sanatseverleri unutmadı. Karantina nedeniyle evde vakit geçiren sanatseverler için dijital platformlarda sanat sergilerinin gösterimi devam ediyor. Bu yıl 15 Nisan’da kutlanacak olan Dünya Sanat Günü için Bill Viola’nın İstanbul’da gerçekleştirdiği ilk sanat sergisi olan ‘Geçici’ isimli oluşum dijital platformlarda yerini aldı. Online sergiyi ziyaret eden izleyiciler sergi alanında gezerken eserlere ve sanatçıya dair bilgilere de erişebilecek. Borusan Contemporary vasıtası ile gerçekleşen sergi 13 Eylül 2020 tarihine kadar erişime açık olacak.

Borusan Contemporary geçtiğimiz yıllarda da online sergilere ev sahipliği yaptı. Google Arts & Culture sayfasında Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu, Mika Tajima:Esir, Uvertür:Borusan Sanat Çağdaş Koleksiyonu gibi büyük sergileri sanatseverler ile buluşturdu.