İran’da protestolarda 12 kişi hayatını kaybetti

Lider Sivasspor’da Kayseri mesaisi devam ediyor

Rasulayn’da mayın temizleme çalışmaları sürüyor

15 katlı apartmanda yangın paniği

HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 78’inci günde

“Arkadaşlarıma talimat verdim, anaokulu öğrencisine anlatır gibi anlatacaklar”

“Sigaradan günde 300 kişi ölüyor, buna karşı tedbir almak vazifemiz”

Bahçeli’den Yıldız Kenter için taziye mesajı

İçişleri Bakanı Yardımcısı Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Çetin Bitlis’te

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trump’a izlettiği video

"Lindsay Graham’a gerekenleri söyledim, dersini aldı"

11.11.2019 saat 11.11’de ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan toprakla buluşturdu

Bülent Arınç’ın damadından “delil yetersizliğinden beraat” kararına itiraz

Cumhurbaşkanlığı’ndan ABD ziyareti açıklamasıBursa Yıldırım AK Gençlik Mehmetçik’e selam durdu

Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütlerine yönelik yürütülen 'Barış Pınarı Harekâtı’na, Bursa AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları’ndan asker selamlı destek geldi.

TSK tarafından Suriye'de, Fırat'ın doğusunda terör örgütlerine karşı yürütülen 'Barış Pınarı Harekatı'na, Türkiye'nin dört bir yanından destek geliyor. Harekâta katılan Mehmetçiğe bir destek de AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları’ndan geldi.  Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na AK Partili gençler halı saha maçında ay yıldızlı tişörtlerle Mehmetçik’e destek verdi.

AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları Başkanı Ülhak Eyin yaptığı açıklamada,  Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Türkiye olarak askerlerle beraber olduklarını, kalplerinin beraber attığını ifade etti. Eyin, "Askerlerimize buradan selam gönderiyoruz, Allah yar ve yardımcıları olsun. AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları olarak düzenlemiş olduğumuz halı saha maçında kahraman Mehmetçiğimizi unutmadık. Türkiye olarak aklımız hep askerlerimiz ile beraber, kalplerimiz Mehmetçik’imiz ile atıyor.  Biz Türkiye’yiz asla vazgeçmeyiz, pes etmeyiz, mücadelemizi hiç kimse durduramaz. Asker selamımızdan rahatsız olan UEFA ne kadar rahatsız olsalar da biz bu selamı vermeye devam edeceğiz." diye konuştu.