Citroen C3 WRC Rally Finland´a hazır
Citroen C3 WRC Rally Finland´a hazır
Tarih: 25.7.2018 14:22:43

İSTANBUL (AA) - Citroen´in Dünya Ralli Şampiyonası´nda yarışan takımı Citroen Total Abu Dhabi WRT, şampiyonanın 8. ayağına hazır.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 26-29 Temmuz tarihleri arasında Finlandiya´da düzenlenecek olan Dünya Ralli Şampiyonası´nın 8. ayağı Rally Finland´da Citroen´i 3 ekip temsil edecek.

2018 Dünya Ralli Şampiyonası´nın 7. ayağı olan Rally Italia Sardena´nın ardından sıra Finlandiya´da düzenlenecek Rally Finland´da, Finlandiya´nın doğal güzellikleriyle çevrili toprak etaplarında düzenlenecek rallide takımlar ve pilotlar zorlu koşullarda en iyi puanı almak için çalışacaklar.

Rally Italia Sardegna´da 3 ekip ile start alan Citroen Total Abu Dhabi WRT, Rally Finland´da üç ekip ile start alacak. Craig Breen-Scott Martin, Mads Ostberg-Torstein Eriksen ve Khalid Al Qassimi-Chris Patterson ikilisi de Citroen Total Abu Dhabi WRT için Finlandiya´da etaplarda olacak.

Bu sezon başında başlayan ve her yarış öncesinde yayınlanan Little Big Racing by Citroen serisinin Rally Finland için hazırlanan videosu da yayınlanmaya başladı.

 Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Citroen Rally Finland hazır
E Dergi Yıl 4 Sayı 42

/resimler/2019-1/8/1618389474504.jpg