SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

EGE’NİN İKİ YAKASI BU KEZ PİYANONUN TUŞLARINDA BİRLEŞTİ

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

Coronavirus: Büyük Çin Yalanı

ARAŞTIRMA - Covid-19'un geçen Aralık ayında Wuhan'da ortaya çıkmasından bu yana, Çin rejimi en az üç noktada gerçeği asla söylemedi: pandeminin ortaya çıkışı, kapsamı ve sonucu. Pek çok "gri alan" var ve Pekin'e yönelik eleştiriler dünyaya yayılmaya başlıyor.

Başlangıçta Söz vardı. Bu durumda, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Financial Times ile röportajda konuşan ve 16 Nisan'da yayınladı: "Açıkçası bilmediğimiz şeyler oldu. Onları söylemek Çin'e kalmış. ” Devlet başkanı, bu çok şifreli formülasyonda, daha önceki sağlık krizinin yönetimini harekete geçirdi.
Orta Krallık, Covid-19 salgınının merkez üssü. İnternette bir çeyrek boyunca dolaşan ve Sarvid-CoV-2'nin gerçek kökenleri, Covid-19'a neden olan virüsün öğrenilen adı ve gezegeni paniğe çeviren tüm spekülasyonları canlandırmak çok fazla sürmedi. Endişeli bir ortamda sınırlı ve şeytani bir distopik senaryo ile karşı karşıya kalan komplo teorisinin takipçileri çok iyi vakit geçiriyorlar. Hemen söyleyelim: virüs, Asya Frankenstein'ları tarafından silah endüstrisi için özel olarak yapılmış bir bakteriyolojik silah değildir.