Bursa'da Helikopter Ambulans 78 Yaşındaki Hasta İçin Havalandı

Bursa'nın Harmancık İlçesi'nde rahatsızlanan hasta, olumsuz hava koşullarına rağmen helikopter ambulans ile Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Bursa'da mübadele anısına fidan bağışı

Bursa'da mübadele anısına fidan bağışı

Uyku Sorunu yaşayanlar için öneriler

Evde nasıl yüz temizleme toniğini yapabilirim

Cilt Tipine Göre Tonik Seçimi Nasıl Yapılır

Elma sirkesi Cilde Faydalı mı ?

Kafein'in yan etkileri nelerdir

Hasar Görmüş Saçlar Nasıl Onarılır

Hamileyken Tüketmeniz Gereken 8 Yiyecek

Antik Roma mitolojisi hakkında merak edilenler

Romanların etimolojisi, yaşam tarzları ve tarihçesi

Antik Mısır Mitolojileri

Yunan Mitolojisi hakkında merak edilenler

Mitoloji efsanelerinden Orfeus

Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Harika Arkeolojik Eser

Pusula hakkında merak edilenler

Sandra Bullock’un Yer Aldığı 5 Muhteşem Film

Anne Hathaway’ın En İyi 15 Filmi

Korku dolu sahneleriyle birbirinden korkunç 10 korku filmi

Pandemi nedeniyle hafta sonu kısıtlamasını evde geçirenlere özel 10 film önerisi

Netflix’te Yer Alan En İyi 10 İspanyol Dizisi

Oscar ödüllü oyuncuların arasında yer alan Kate Winslent’in birbirinden harika 10 Filmi

En iyi 5 Disney animasyon filmi

OSMANGAZİ BELEDİYESİ

BURSA BÖLGE

Davutoğlu Mardin'de Bahçeli'yi hedef aldı!

Davutoğlu Mardin'de Bahçeli'yi hedef aldı!

MARDİN (İGFA) - Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin 1. Olağan İl Kongresi için gittiği Mardin'de, Devlet Bahçeli açıklamalarıyla gündem oluşturdu. Davutoğlu, "Bahçeli, FETÖ’nün hükümeti devirme teşebbüsüne açık destek vermiştir" dedi.

Cumhur İttifakı'nı "koalisyon iktidarı" olarak nitelendiren Davutoğlu, "Bu iktidar sivil ve siyasi bir iktidar olma özelliğini kaybetmiştir" dedi. AK Parti'nin ittifakla birlikte kendi kendisine kayyım atadığını öne süren Davutoğlu, konuşmasında şunları kaydetti:

"BAHÇELİ, 17-25 ARALIK'TAN BAHSEDEMEZ..."

"Bugün koalisyon iktidarının vasisi 17-25 FETÖ saatinin önünde poz veren kişidir. Bu iktidarın sözcülüğü  ise Sayın Erdoğan'a kalmıştır. Bakın Sayın Bahçeli, bir kaç gün önce yaptığı açıklamada Türkiye'ye yönelik oyunları sayarken Gezi Olayları'ndan, 6-8 Ekim olaylarından, Hendek teröründen ve 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünden bahsetmiştir. Ama bu silsilenin asli unsurlarından olan 17-25 Aralık'ı bilinçli bir şekilde atlamıştır. Sayın Bahçeli, 17-25 Aralık'tan bahsedemez çünkü 17-25 Aralık'ta FETÖ'nün hükümeti devirme teşebbüsüne açık destek vermiş, yıllarca saatini 17:25'e ayarlamıştır. Sayın Erdoğan ve Bahçeli tekrar bir araya geldiklerinde bu soruyu kendi aralarında cevaplandırmalıdırlar. 17-25 Aralık meşru hükümete karşı bir darbe girişimi midir yoksa bir yolsuzluk meselesi midir? Ama Sayın Erdoğan bunu soramaz. Çünkü artık sadece  Sayın Bahçeli'nin değil başta milletin ve millet değerlerinin düşmanı Maocu bir zihniyet olmak üzere 28 Şubatçı eski Türkiye artıklarının vesayeti altındadır."

"MARDİN'İ VE HALKINI YOK SAYDILAR"

Öte yandan hükümetin politikalarını da eleştiren Davutoğlu, bu koalisyon iktidarına göre, bir ekonomik sorununun olmadığı gibi işsizlik, enflasyon ve zam yağmuru sorunlarının da olmadığını öne sürdü. Mardin'deki en büyük sorunun yıllardır milli iradenin yok sayılarak ve cezalandırılarak kayyım tarafından yönetilmesi olduğunu ifade eden Davutoğlu, "Bu iktidar açıkça Mardinliye diyor ki, 'Ey Mardinli! Ben sana ve senin irade saygı duymadığım gibi seni cezalandırıyorum! Senin oylarını yok sayıyorum! Seni yok sayıyorum! Nasıl Kürt Meselesi yoksa sen de yoksun! Senin Mardin’i yönetmeye hakkın olduğuna inanmıyorum ve saygı duymuyorum" dedi. Davutoğlu, milletin iradesine saygısı olmayanların milletin de ülkenin de devletin de düşmanları olduğunun altını çizdi.


Haber Kaynak : igfa