Ermenistan’dan ele geçirilen tanklar görüntülendi
Ukrayna cinayeti davasında gerekçeli karar açıklandı
Ermenistan Kirli emelleri için NATO’dan umduğunu bulamadı
Gürcistan’da rehine krizi
İdlib'deki hava saldırısı 4 can aldı...

Zabıtadan Gıda Denetimi

Nilüferli öğrencilere bilgisayar sınıfı

Huzur Mahallesinde Asfalt Yama Çalışmaları Sürüyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi: Kaçakla mücadelede yeni strateji şart

Libya’da kalıcı ateşkes için anlaşmaya varıldı

Bankaların verdiği faiz Kur'an'da belirtilen faizle aynı mıdır? Faiz alan birisinin yemeğini yemenin bir sakıncası var mıdır?

Kimse Tribünlere El Sallamasın

DOĞALLIK YÜKSELİŞE GEÇİYOR

İÇ GİYİMDE ÖNCÜ

Sürekli olarak değişen moda algısı iç giyim alanında da kendini hissettiriyor. Son zamanlarda iç çamaşırında sadeliğin ve konforun ön plan çıkmasıyla trend haline gelen dikişsiz tasarımlar, yükselişe geçmeye devam ediyor. Yenilikçi tasarımları ve geniş ürün çeşitliliğiyle iddialı bir duruş sergileyen Yeni İnci, hazırladığı Seamless koleksiyonuyla iç giyimde doğal ve özgür olmaya vurgu yapıyor. Dikişsiz olarak tasarladığı ürünleriyle kullanıcıya kusursuz konfor sağlamayı hedefleyen marka; siyah, beyaz ve ten rengi seçenekleriyle farklı alternatifler sunuyor.

Lazer kesimle hazırlanan ve dikişsiz yapısı sayesinde kıyafetlerde oluşan görüntü bozukluğuna kesin çözüm sunan koleksiyon, hem günlük hayatta hem de özel günlerde sık sık tercih ediliyor. Böylelikle kullanıcının kendini daha rahat ve şık hissetmesine yardımcı olan tasarımlar, hayatın her anında özgür olma fırsatı sunuyor. Üst giyimde atlet, bandeo ve büstiyer, alt giyimde ise slip külot, boxer ve string gibi birçok alternatifin bulunduğu koleksiyonda, toparlayıcı özelliğe sahip dikişsiz korseler de yer alıyor.