Engelli basketçiler İzmir´de kampa girdi
Bağcılar Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Süper Lig´in başlamasına kısa bir süre kala İzmir´de kamp yapıyor. Bağcılarlı sporcular, kamp sırasında düzenlenen Safter Karabağlı Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası´na da katılıyor.
Tarih: 25.9.2018 12:13:32

Geçen sezon Süper Lig´de sezonu 8. sırada tamamlayan Bağcılar Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi hazırlıklarına devam ediyor. Mavi-Beyazlı takım 10 sporcu, 1 antrenör, 1 malzemeci ve 2 yöneticiyle İzmir´de kamp kurdu.

Emrah Elban´ın antrenörlüğündekamp yapan takım, aynı yerde 25-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilenSafter Karabağlı Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası´na da katılıyor. Bağcılarlı basketçiler turnuvada Gazişehir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ankara TSK ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi´ne karşı mücadele edecek.

“Basketçilerimize başarılar diliyorum”

Maddi ve manevi olarak her zaman engelli sporcuların yanında olduğunu dile getiren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “İzmir´de bizi temsil edecek basketçilerimize turnuvada başarılar diliyorum” dedi.

29 Eylül´de İstanbul´a dönecek olan Bağcılar Belediyesi, 14 Ekim´de Altınordu Spor Kulübü ile yapacağı maçla Süper Lig´e başlayacak.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Engelli basketçiler İzmir kampa girdi
E Dergi Yıl 4 Sayı 42

/resimler/2019-1/8/1618389474504.jpg