Salatalık Suyunun Faydaları Nelerdir

Sindirime İyi Gelebilecek 4 Bitki

Kaygıyı Azaltmaya Yardımcı Gıda ve Bitkiler

Kendinizi her zaman aç hissetmenizin 6 nedeni

Mide ekşimesini önlemenin 8 yolu

Çok fazla stresin 9 yaygın işareti

Erken Kalkmak İçin 5 Neden

Rusya'nın Teriberka Köyünde Terk Edilmiş Yerler

Gürcistan’da Sovyet Döneminin Etkileri

Batı Avustralya’da Görülmeye Değer 12 Harika

Farklı Yaşam Tarzlarıyla Dikkatleri Çeken Zürafa Kadınların İlginç Hikayesi

Avrupa’nın Gözdesi Ukrayna Hakkında Bilinmesi Gereken 12 Bilgi

Hindistan’da trafik sıkıntısını gözler önüne seren 10 fotoğraf

Brezilya’nın En İyi Adalarından Bir Olan Fernando De Noronha Adası Su Altı Fotoğrafları

Gerçek Hayattan Esinlenilen 10 Harika Film

Netflix'te Yayınlanmış En İyi 15 Savaş Filmi

Son Zamanların En Popüler Bilim Kurgu Filmleri Listesi

Testere Filmleri Hangi Sırayla İzlenir Tüm Testere Filmleri

Örümcek Adam Film Serisi Hangi Sırayla İzlenir

Hafta Sonu Netflix’te izleyebileceğiniz 10 Aksiyon Film Önerisi

Sürükleyici Bir Film Önerisi PROJECT POWER

OSMANGAZİ BELEDİYESİ

Bursa Bölge

Kurban Kesim Satış Yerleri Temizleniyor

Film izlemenin keyfini Adrien Brody ile çıkarmak isteyenler için birbirinden harika Adrien Brody filmleri

Film izlemenin keyfini Adrien Brody ile çıkarmak isteyenler için birbirinden harika Adrien Brody filmleri

Adrien Brody’nin mutlaka izlenmesi gereken filmleri

Splice – Deney

Yönetmenliğini ve sanaristliğini üstlenen Vincenzo Natali 2009 yılı yapımı ile sinemaseverlere harika bir bilim kurgu filmi sundu. Filmin başrollerinde Adrien Brody ile Sarah Polley yer almaktadır. Filmin konusunda Umut vadeden bilim insanları olan Clive Nicoli (Adrien Brody) ile Elsa Kast (Sarah Polley), insan DNA'sını çeşitli hayvan genleriyle birleştirmek suretiyle proteinlerini sentezleyip "hybrid" yaratıklar yaratmaya uğraşmaktadırlar. Deneyler sonucunda belirli bir başarı elde ettikten sonra insan DNA’ları üzerinde çalışma yapan ekip daha sonra bu projenin finansörleri insan DNA’sı ile yapılacak olan deneylere karşı çıkarlar bu sebepten dolayı artık yapılacak olan deneyler gizli yapılacaktır. Clive ilk başlarda tereddüt etse de dren adı verdikleri yaratığı yapay yollarla doğurtmayı başarırlar. Bir  deney ürünü olan bu yaratığı  finansörlerden ve diğer  bilim insanlarından saklamaya çalışırlar  ardından gelişen olaylar döngüsünde bu ilginç yaratıkla duygusal bir bağ kurarlar. Zaman geçtikçe  işler içinden çıkılmayacak bir hal  alır.

The Brothers Bloom

Film Geçim kaynağı olarak hayatlarını sürdürebilmek için tek başvurdukları şey olan dolandırıcılık konusunda ustalaşan kardeşlerin hikâyesini anlatıyor. 2,5 milyon dolarlık bir vurgun ile son işlerini yapmayı planlayan Bloom kardeşler  son olarak  yapacakları bu işte Bloom’un Penelope’ye aşık olmasıyla işleri zorlaşır. Filmin yönetmen koltuğunda Rian Johnson yer alırken oyuncu kadrosunda Rachel Weisz , Adrien Brody , Mark Ruffalo , Rinko Kikuchi, Maximilian Schell , Robbie Coltrane yer almaktadır.

The Jacket – Çıldırış

Körfez Savaşı'nda başından aldığı bir yaradan mucizevi şekilde kurtulan Jack Starks ( Adrien Brody ), hafıza kaybı problemiyle Vermont'a geri döner. Bir polis memurunu öldürmekten suçlanır ve 1992 senesinde bir akıl hastanesine kapatılır. Starks psikiyatr Dr.Becker ( Kris Kristofferson )'in deneylerinde kobay olarak kullanılmaya başlanır: uyuşturucu verildikten sonra deligömleği giydirilerek bir morg çekmecesine hapsedilir. Filmin orijinal adı olan 'ceket, bu deligömleğine referanstır. Bu deneyler esnasında Starks'ın hafızası onu 2007 yılına götürür. Gelecekte, geçmişiyle ilgili bilgiler bulduğu gibi dört gün içinde öleceğini de öğrenir. Film Stark'ın gelecek ve hastane arasında geliş gidişleriyle ilerler ve son bulur. Filmin yönetmenliğini Jon Maybury üstlenirken oyuncu kadrosunda Adrien Brody , Keira Knightley, Kris Kristofferson, Jennifer Jason Leigh, Kelly Lynch, Brad Renfro, Daniel Craig yer almaktadır. 

King Kong 2005

Naomi Watts , Jack Black , Adrien Brody , Andy Serkis gibi usta  oyuncuları bir arada  gördüğümüz filmin  yönetmenliğini Peter Jackson üstlenmiştir  filmde  konu olarak 1930'ların ilk yarısında, 'Büyük Bunalım' içindeki ABD'de vodvil sanatçısı Ann Darrow da (Naomi Watts) diğer bütün New York'lular gibi hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Ancak düzenle uzlaşmadığı için aç kalma noktasına gelmiştir. Açlığını biraz olsun bastırmak amacıyla bir manav tezgâhından meyve çalma girişiminde bulunurken karşısına hayatının fırsatı çıkar. Genç sanatçının hayatını kurtaran kişi, maceraperest ruhlu film yönetmeni Carl Denham'dır (Jack Black). Denham da zor bir dönemden geçmektedir: Üzerinde çalıştığı son filmini bir türlü tamamlayamadığı için yapımcıların sabrını taşırma noktasına gelmiştir. Yapımcılar onu artık ekonomik desteklerini kesmekle tehdit etmektedir. Böyle bir durumda Carl'ın önünde tek seçenek kalmıştır: Çekmeyi tasarladığı macera/aksiyon filmi için gereken oyuncu kadrosunu toparlamak ve onları 'S.S. Venture' adlı Singapur bandıralı buharlı gemiye bindirip efsanevi Kafatası Adası'na doğru yola çıkmak. Tam da filmin baş kadın oyuncusunun projeden çekildiği bir anda, kader tam hayalindeki yüze sahip olan Ann'i karşısına çıkarmıştır. Yeni kadın oyuncu ve senaryo yazarının katılımıyla birlikte Denham'ın gemisi artık New York limanından hareket etmeye hazır hale gelmiştir. Gemiye binen film ekibini bundan sonrasında bilinmeyen kadere doğru, dünyanın en tehlikeli yaratıklarıyla ve dev goril King Kong'la karşılaşacakları bir yolculuk beklemektedir.

Detachment

Oldukça yetenekli bir eğitimci olan Henry Barthes, öğrencileri ile birer bir ilişkiler kurarak onların hayatlarına dokunabilmektedir fakat bu yeteneğini bırakarak geçici öğretmenlik yapmaktadır. Okula kadrolu bir eğitmenin geleceği süreye kadar öğrencileri ile yeteri kadar duygusal bir bağ kuramaz Görevlendirildiği son devlet okulunda ise öğrencilerin ve hatta öğretmenlerin de bir şekilde içlerine kapanık olduğunu, karamsar tavırlar sergilediğini fark eder. Öğrencilerle ummadığı bir bağ yakalayan Henry, okuldan kaçan bir öğrenciyi de sokaklardan ailesine geri dönmesini sağlar. Umutsuzluk açısından hayatta yalnız değildir ama bu karamsar dünyada hala sevilebilecek şeyler de vardır Filmin oyuncu kadrasunda  başta Oscar odüllü Adrien Brody  yer alırken oyuncu , Marcia Gay Harden , Christina Hendricks , William Petersen , Bryan Cranston , Tim Blake Nelson , Betty Kaye , Sami Gayle , Lucy Liu , Blythe Danner ve James Caan’tan oluşmaktadır.

Piyanist,

2002 yılında gösterime girmiş, Roman Polanski'nin yönetmenliğini, Ronald Harwood'un senaristliğini yaptığı bir film. Film, 1939'da Nazi Almanyası'nın Polonya'yı işgal etmesiyle birlikte, Yahudi olduğu için, ailesi ile birlikte eziyet gören piyanist Wladyslaw Szpilman'ın, kendi hayatını anlattığı kitabına uyarlanmıştır. Film Almanya, Birleşik Krallık, Fransa ve Polonya, ortak yapımıdır.

luca changretta

Peaky Blinders dizisine konuk oyuncu olarak katılan Adrien Brody sergilemiş olduğu oyunculuk ile hayranlarını büyülemiştir. Mafya filmlerinin bu zaman kadar gelmiş geçmiş en iyi oyunculuğunu sergileyen Adrien Brody tam bir İtalyan mafyası görüntüsü ile izleyicilere heyecanlı anlar yaşatmıştır.  Dizide büyük bir ihanete uğrayan karakter diziden ayrılışı efsane bir sonla gerçekleşmiştir.