SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

EGE’NİN İKİ YAKASI BU KEZ PİYANONUN TUŞLARINDA BİRLEŞTİ

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

GÖKYÜZÜNDEN EVDE KAL ÇAĞRISI YAPILDI

Koronavirüsle mücadelede etkin bir şekilde çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediyesi şehrin dört bir tarafında tedbirlerini arttırırken diğer taraftan da verdiği mesajlarla ilçe halkını bilinçlendirmeye devam ediyor. Belediye bu defa da gökyüzünden evde kalma çağrısında bulundu.

 

Koronavirüsle mücadele sürecinde çeşitli etkinliklerle halkın dikkatini çeken, halkı bilinçlendirmeye yönelik çalışmalarla farkındalık oluşturmaya çalışan İnegöl Belediyesi bu defa da çağrısını gökyüzünden yaptı. Yeniceköy de bulunan Doğa Sporları ve Turizm Merkezinden (Dostum) havalanan paramotor İnegöl semalarında yaptığı uçuş ile halkın dikkatini çekti. Evde kal yazılı pankartın yer aldığı paramotorun uçuşu vatandaşlar tarafından da camlara, balkonlara çıkılarak izlendi

“EVDE KAL” ÇAĞRILARI DEVAM EDECEK

İnegöl Belediyesinden yapılan açıklamada Koronavirüsle mücadele noktasında hem şehir genelinde dezenfekte ve temizlik çalışmalarının tüm hızı ile devam edeceği hem de özellikle yapılan farkındalık çalışmaları ile sosyal medya üzerinden İnegöl halkına ulaşılacağı ve sürecin en iyi şekilde atlatılmaya çalışılacağı bilgisi verildi.