Hayri Türkyılmaz Basın Mensuplarını Ağırladı
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz Basın Mensuplarıyla Yemekte Buluştu.
Tarih: 11.1.2019 16:05:01

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz´ın konuğu olan gazeteciler,  Çağrışan et mangal tesislerindeki yemekte bir araya geldiler. Samimi ortamda gerçekleşen davette Başkan Türkyılmaz, Basın mensuplarını yerel seçimlere kısa bir zaman kala artan özverili çalışmalarından ötürü kutladı.

 

Siyaset Konuşulmadı

Cumhuriyet halk Partisi´nin yeniden Mudanya´dan belediye Başkan Adayı gösterdiği Hayri Türkyılmaz, siyaset ve politikanın dışında basın mensuplarıyla yaptığı sohbetlerde gazetecilerin çalışma şartları ve sorunlarına değinmeye gayret etti.  Çağrışan et mangal tesislerindeki yemeğe çok sayıda gazete, dergi ile yerel ve ulusal televizyonların yönetici, yazar ve muhabirleri katıldı.

Başkan Türkyılmaz Davetlilerle Yakından İlgilendi

Mora Medya Genel Koordinatörü Ayhan Işık ve Mora dergisi İçerik Editörü Sezer Adsay da Mudanya belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz´ın konukları arasındaydı. Nezih bir ortamda düzenlenen yemekte konuklarının basalarını ziyaret eden Başkan Türkyılmaz, Mora Medya temsilcileri Ayhan Işık ve Sezer Adsay´dan yakında yayın hayatına başlayacak olan Mora Tv hakkında bilgi aldı. Mora medya bünyesinde 43. sayısını çıkarmaya hazırlanan Mora dergisini de yakından inceleme fırsatı bulan Başkan  Türkyılmaz, Mora Tv´ye canlı yayın konuğu olma sözü de verdi.

 

Kaynak:

DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

-Günümüzde evlenenlerin yüzde ellisi boşanmaktadır. (Bak bunu duyduğum iyi oldu ben zaten evlenmiyecem böylece kamçılamış oldum bu sözlerle) -Rodin’in ünlü ‘düşününen adam’ heykeli aslında İtalyan şair dante’nin portresidir. -Uranüs çıplak gözle görülen

İlginç Bilgiler 4