Yıldırım Siyaset Akademisi'nin İlk Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi

Yıldırım Belediyesi, sosyal medya platformları üzerinden gerçekleştirilen Siyaset Akademisi-Uluslararası İlişkiler Okulu, ilk mezunlarını verdi

Kardeş Belediye'den Yıldırım'a Ziyaret

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, kardeş şehri olan Bulgaristan’ın Belediye Başkanı Necmi Ali ve beraberindekileri ağırladı.

T2’de çalışmanın gecesi gündüzü yok

Raylı sistemi kentin kuzeyi ile buluşturacak T2 tramvay hattının T1 hattına entegrasyonu çalışmaları gece gündüz demeden aralıksız sürüyor.

Metro durakları enerji istasyonuna dönüyor

Bursa’da yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak enerji verimliliğini sağlamak için birbirinden farklı yatırımları devreye alan Büyükşehir Belediyesi

İNEGÖL BELEDİYESİ 2. ÖDÜLLÜ BİLGİ YARIŞMASI BAŞLIYOR

İnegöl Belediyesi Başkan Alper Taban ile dijitalleşme adına ciddi atılımlar gerçekleştirirken, herkesin hafta sonu evde kaldığı pandemi dönemini de sosyal medya etkinlikleri ile hareketlendirmeye devam ediyor.

Osmangazi’de Metruk Bina Temizliği

Osmangazi Belediyesi, İbrahimpaşa Mahallesi’nde can ve mal güvenliği açısından tehlike arz eden metruk binayı yıktı.

İnegöl Belediyesi çatı arasındaki kaçak yapıyı yıktı

Kaçak yapıyla mücadelede taviz vermeyen İnegöl Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesinde tespit edilen çatı arasındaki kaçak yapıyı yıktı.

Bursa Nilüfer'de su kesintisi

NİLÜFER'DE SU KESİNTİSİ

Bursa Tabip Odası Çevre Ödülü Kirazlıyayla köylülerine

Bursa Tabip Odası, 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında her yıl verdiği Çevre Ödülü’nü bu yıl Kirazlıyayla Yenişehir’e bağlı

KOLTUK DİKİŞ ELEMANI KURSUNDA EĞİTİM BAŞLADI

İnegöl Belediyesi’nin mobilya sanayisinde yaşanan dikiş elemanı açığına katkıda bulunmak ve iş arayan bayanlara yeni nitelikler kazandırarak istihdam edilmelerini sağlamak adına düzenlediği 192 saatlik Koltuk Dikiş Elemanı Kursu b

Yıldırım Müzik Akademisi Yasir'e Işık Oldu

Görme engelli Yasir Bülbül, Yıldırım Belediyesi Müzik Akademisi sayesinde 2 ay gibi kısa sürede org çalmayı öğrendi ve hayata yeniden bağlandı.

Müzeler eğitim üssü oluyor

Başkan Alinur Aktaş yaptığı açıklamada belediye müzelerinin günümüzde teknolojik unsurlarla donatılarak faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade etti

OSMEK’te Tuvaller Göz Dolduruyor

Kanser Tedavisi Sonrası OSMEK İle Terapi

Bulgaristan Heyeti, Fetih Müzesi’ne Hayran Kaldı

Dündar, Bulgaristan Heyetini Ağırladı

Gönüller +65 için bir oldu

Gönüller yapmaya çalışıyoruz

Mutlu Olmak Sizi Nasıl Daha Sağlıklı Yapar?

Doğum Sonrası Depresyona Ne Sebep Olur?

Metabolizmanızı Güçlendirmenin 10 Kolay Yolu

Kahve’nin Metabolizmanıza Etkileri Neler?

Kilo vermek isteyenler için yaşam tarzı değişiklikleri

Boyun ve Omuzlarınızdaki Strese Bağlı Gerginliği Azaltmanın 5 Yolu

Otokannibalizm nedir?

Tarihin en yıkıcı ve en ölümcül kasırgası

Samuel Colt Kimdir?

Dünya’daki insanlar tarafından yapılan en büyük yapı

İlk En Büyük Uzay Teleskobu

Rudolf Diesel Kimdir?

Dünyanın 5 Doğal Harikası

Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehir Dubrovnik

İzleyenler üzerinde etki bırakan en iyi psikolojik filmler

Tüm zamanların en iyi fantastik filmleri

Usta Oyuncu James McAvoy’un sevilen 5 filmi

Netflix’te izlenebilecek 10 popüler dizi

Efsane Aktör Samuel L. Jackson Filmleri

Polisiye Film Severlerin Mutlaka İzlemesi Gereken 5 Film

Tom Hanks’ın Yer Aldığı Sevilen Filmler

OSMANGAZİ BELEDİYESİ

BURSA BÖLGE

Osmangazi’den İşyerlerine Deprem Denetimi

İnegöl Belediyesi Beşinci Mevsim Kreşi'nde Tatil Başladı

İnegöl Belediyesi Beşinci Mevsim Kreşi, pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından 1 ay önce yeniden başladığı eğitim öğretim döneminin ilk yarısını tamamlayarak bugün bir haftalık tatile girdi.

Öğrencilere katılım belgeleri Belediye Başkanı Alper Taban verdi.Pandemi sürecinde tüm eğitim öğretim kurumlarıyla birlikte hizmetine zorunlu ara vermek durumunda kalan İnegöl Belediyesi Beşinci Mevsim Kreşi, 21 Aralık 2020 tarihinden itibaren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullar ile birlikte Covid-19’a karşı tüm tedbirleri alarak eğitim öğretime yeniden başlamıştı. Eğitim dönemi başında kayıtlı olan öğrencilerin velileri tek tek aranarak süreç hakkında bilgilendirilirken, 21 Aralık’ta başlayan eğitim döneminde toplam 7 öğrencinin kaydı güncellendi. Beşinci Mevsim Kreşinde, 1 aylık eğitim sonrası dönemin ilk yarısı tamamlanarak bugün bir haftalık tatile girdi.

EKOLOJİK KREŞ MÜJDESİ

Kreşe katılan minikler için bugün mini bir belge töreni düzenlendi. Belediye Başkanı Alper Taban’ın da katıldığı törende, küçük öğrenciler tatile girmenin mutluluğunu yaşadı. Burada kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Alper Taban, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatı. Onları önemsiyoruz. Bir evlat mesafesinde her birine bakıyor ve yaklaşıyoruz. Bizim için kıymetliler. İnşallah burada kreşle ilgili ve bu tarz eğitimlerle ilgili daha yeni ve güzel hedeflerimiz var. Beyanlarımız arasında da bunlar vardı. Ekolojik kreş tarzı bir yapıyı hayata geçirmek istiyoruz. Eğer olursa çocuklarımız da oralardan istifade edecekler. Ben bizlere olan güveninizden dolayı da teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın hepsi birbirinden kıymetli. Allah’ın bizlere birer lütfu çocuklarımız. İnşallah onlarla güzel işler başarmak istiyoruz gelecekte. Buradaki çalışma arkadaşlarımıza ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” dedi.