Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Dünya Dini Liderlerinin 2. Bakü Zirvesi’ne katıldı

Can Öncü: "Valencia benim için yeniden başlangıç noktası olacak"

Çanakkale’de 39 mülteci yakalandı

Çocuklarda zeka gelişimi için omega 3 şart

Kaş’ta yılın ilk kar yağışı

Kuyumcu Kent’in çatısından düşen genç ağır yaralandı

Loris Karius: "Geçen sezon savunma organizasyonumuz kötüydü"

11.11.2019 saat 11.11’de ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan toprakla buluşturdu

Bülent Arınç’ın damadından “delil yetersizliğinden beraat” kararına itiraz

Cumhurbaşkanlığı’ndan ABD ziyareti açıklaması

Bakan Kurum: "Yaklaşık 16 milyarlık yatırım yaptık”

“Türkiye gibi DEAŞ ile mücadele eden ikinci bir ülke yok”

Bakan Akar, Katar Genelkurmay Başkanı Al-Ghanim ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bağdadi’nin hanımını yakaladık”İnegöl Belediyesi, Cuma Mahallesi Ali Kahya Sokak’ta yeni yol açım çalışması başlattı

CUMA MAHALLESİ'NDE YENİ YOL AÇIMI

İnegöl Belediyesi, Cuma Mahallesi Ali Kahya Sokak’ta yeni yol açım çalışması başlattı. Ali Kahya Sokak’ta terklerin yapılması ile birlikte yapılan çalışmada Sarıgül Çıkmazına bağlantı sağlandı.

Şehrin tüm alanlarında yapılan uygulamalarda İnegöl halkı için sunulan kolaylık ve ihtiyaca yönelik çalışmalar yer aldığını ifade eden Belediye Başkanı Alper Taban;  “Donatı alanlarında ve tüm uygulamalarda önceliğimiz insana yaraşır, ilçe halkımıza yakışır çalışmalara yer vermek. Sokağımızda terklerin yapılması üzerine bir çalışma başlatıldı. Çalışmalarımızın temelinde iş akışlarına riayet etme düşüncesi yer alıyor. Mesela alt yapısı tamamlanmayan bölgede çalışma başlatmıyoruz. İş sıralamamızı belirlerken ise inisiyatifimizi vatandaşın ihtiyacı ve isteği doğrultusunda şekillendirmeye devam ediyoruz” dedi.

Küçük dokunuşların hayatın ritminde büyük değişiklikler meydana getirdiğini vurgulayan Başkan Taban: “ Şehrin birçok noktasında benzer çalışmalar gerçekleştirdik. Ali Kahya Sokak’ta da zeminde 40 cm kazı çalışması yapıldı. Kazı yapılan yere 300 ton dolgu yapılarak yolun Sarıgül Çıkmazına bağlanması sağlandı. Çalışmanın yaklaşık maliyeti 11.000 TL’dir. Yaptığımız tüm çalışmaların şehrimiz ve insanımız için hayırlı olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu.