SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Sibel Bilgiç ‘den muhteşem dönüş!

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

İYİ KALPLER DERNEĞİ ÜNLÜLER İLE BİRLİKTE KAPI KAPI RAMAZANA KOLİSİ DAĞITTI…

Bayrampaşa’da kurulan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyeleri Ünlü İsimler Eşliğinde ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolisi dağıttı.

Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı Yönetim kurulu tarafından İyi Kalplere bağışlanan Yardım kolileri İyi Kalpler Yeleği Giyen  Sanatçı Ersan ER , Esra Erol’da Programı Muhabiri Caner TOYGAR , İstanbul’un Sesi Radyosu Programcıları Kadir BALIK , Sedat ÇELİK , Deniz ÜNAL , Dernek Başkanı , Genel Sekreteri ve Üyeleri ile birlikte dağıttı. Evlerine koli geldiğine sevinen vatandaşlar karşılarında ünlü isimleri görünce daha da mutlu oldular sosyal mesafe kuralı çerçevesinde resimler çekildiler ve ünlü isimlerle kısada olsa muhabbet etme fırsatı buldular. Anneler günü kapsamında da gidilen evlerde annelerin anneler günü sanatçılar ve dernek yönetimi tarafından kutlandı.

İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem DİŞÇİ Yaptığı Açıklamada ;

Bizler İyi Kalpler olarak iyilik olan her yerde olmaya gayret gösteriyoruz. Bayrampaşa’nın yetiştirdiği en değerli radyoculardan ödüllü radyo programcısı Kadir BALIK bizlere destek oldu ve bu organizasyonda önemli rol oynadı. Kıymetli ünlülerimiz Ersan ER ve Caner TOYGAR İyi Kalpler yeleğini giyerek kolileri en üst katlara kadar sırtında taşıdı. Ülkemizin geçirdiği bu zorlu dönemi ünlüsü vatandaşı , kolluk kuvvetleri , siyasileri ve iş adamları ayırt etmeksizin elimizi taşın altına koyarak hep birlikte atlatacağız. Bizlere bu konuda izin veren öncelikle Bayrampaşa Kaymakamımız Sayın Doktor Soner ŞENEL’e , Bayrampaşa Belediye Başkanımız Sayın Atila AYDINER’e ve Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Necati Aktuğ ŞAHİN’e teşekkür ederim. Bağışta bulunan Akvaryum Mobilyacılar çarşısına da yönetim kurulum ve tüm ihtiyaç sahipleri adına özellikle teşekkürü bir borç bilirim. Organizasyonlarımız hızla devam edecek ve bizlerin kapıları Tüm İyi Kalpli insanlara açıktır hepinizi İyi Kalpler Derneğine bekliyoruz Saygılarımla….