Bugün, 24 Ekim 2020 Cumartesi
Günün Film önerisi
Günün Film önerisi solaris
Günün Film Önerisi İvan'ın Çocukluğu
Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu
Günün Film önerisi

500 yıllık geçmişe sahip olan mahalle Yıldırım belediyesi tarafından yeniden canlandı

YILDIRIM BELEDİYESİNDEN STK’LARA DESTEK

Bursa Belediyeler Birliği Meclisi Toplandı

Bakan Koca’dan hastalara sürpriz ziyaret

Bursa'da lüks cip kazası

Zabıtadan Gıda Denetimi

Nilüferli öğrencilere bilgisayar sınıfı

Karacabey Film ve Dizi Çekim Mekanı Oldu

Dizi ve filmler Karacabey’in tanıtımına katkı sağlıyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan önceki gün, Karacabey’de set kuran ekranların popüler dizisi Hekimoğlu’nun setini ziyaret etti. Kısa bir süre çekimleri izleyen Özkan, dizi oyuncusu ve yönetmeniyle set sonrası sohbet etme imkânı da buldu.

Karacabey,05.09.2020–Karacabey Belediyesi’nin son yıllarda geliştirdiği ataklarla turizm konusunda adından sıkça söz ettiren Karacabey, dizi ve filmlere de konu olmaya devam ediyor.

İlçenin sahip olduğu birbirinden eşsiz değerler, her geçen gün daha da popüler hale gelirken, daha önce ulusal kanallarda yayınlanan pek çok dizi ve filme sahne olan Karacabey, bu kez Hekimoğlu dizisine ev sahipliği yaptı.

Karacabey’de bir gün boyunca süren çekimler sırasında Belediye Başkanı Ali Özkan sete giderek;dizinin yapımcısı, yönetmeni ve oyuncularıyla bir araya geldi.

 

Kent tanıtımına katkı

 

Gerçekleşen ziyarette Karacabey’in doğal güzelliklerinden bahseden Özkan,“Karacabey’in dizi ve filmlere konu olması bizleri son derece sevindiriyor. Bu sayede ilçemizin hem tanıtımı sağlanıyor hem de yerel kalkınmaya da destek olunuyor.Tüm ekibe başarılar diliyor, sizleri her zaman Karacabey’imize bekliyoruz” dedi.

 

Özkan ziyaretin sonunda; Yapımcı Engin Sarıal, Yönetmen Semih Bağcı veOyuncu Eren Hacısalihoğlu’na, Karacabey Longozundan çekilmiş nilüfer çiçeği tablosunu hediye etti.