Karacabey´de ‘kurtuluş günü´ coşkusu
Karacabey´in düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü, ilçede çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Cumhuriyet Alanı´nda, Atatürk Anıtı´na çelenk konulmasıyla başlayacak tören; saygı duruşu, İstiklal Marşı´nın okunması ve protokol konuşmalarıyla devam edecek.
Tarih: 13.9.2018 15:13:07

 

  • Karacabey Belediyesi´nin desteğiyle, 16 Eylül Pazar günü saat 21.30´da sahneye çıkacak olan sevilen sanatçı Zara da birbirinden güzel şarkılarını Karacabeyliler için seslendirecek.

 

Karacabey, 13.09.2018 - Karacabey´in düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü, ilçede çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

 

Cumhuriyet Alanı´nda, Atatürk Anıtı´na çelenk konulmasıyla başlayacak tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunması ve protokol konuşmalarıyla devam edecek.

 

Şiirlerin okunması ve folklor gösterileriyle devam edecek etkinliklere, Karacabey ilçe protokolünün ve vatandaşların yoğun katılımı bekleniyor.

 

Karacabey´in düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü programı kapsamında, kurtuluş mücadelesinin zaferle taçlandırıldığı o günler, hep birlikte gururla anılacak.

 

Karacabeyliler Zara ile coşacak

 

Karacabey´de kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında, 16 Eylül Pazar günü saat 21.30´da sahneye sevilen sanatçı Zara çıkacak.

 

Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında sevenleriyle buluşacak olan Zara, birbirinden güzel parçalarını Karacabeyliler için seslendirecek.

 

Zara konseri, Heykel meydanında gerçekleştirilecek.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Karacabey kurtuluş günü coşkusu
E Dergi Yıl 4 Sayı 42

/resimler/2019-1/8/1618389474504.jpg