Karacabeyliler Bengü ile coşacak
Modern belediyecilik´ anlayışıyla sürdürülebilir gelişimi esas alan Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenecek olan etkinlik kapsamında, 3 Kasım Cumartesi günü sevilen sanatçı Bengü hayranları ile buluşacak.
Tarih: 30.10.2018 18:53:06

Karacabey´in sahip olduğu yüksek potansiyeli harekete geçirecek etkinliklere tüm hızıyla devam edeceklerini belirten Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “Bengü konserine tüm ilçe halkımızı bekliyoruz” dedi. 

Karacabey,30.10.2018 – İlçenin sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif açından tüm yönleriyle gelişimine önem veren Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, 3 Kasım Cumartesi günü sevilen sanatçı Bengü hayranları ile buluşacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Bengü konseri, Tunceli´de şehit düşen askerler nedeniyle iptal edilmiş ve ileri bir tarihe ertelenmişti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Türkiye Cumhuriyeti´nin kuruluşunun 95. yılı etkinlikleri doğrultusunda 28 Ekim Pazar günü gerçekleşmesi planlanan Bengü konseri, 3 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek. Bu doğrultuda pazar günü Cumhuriyet Alanı´nda saat 21.00 ‘da sahneye sevilen sanatçı Bengü çıkacak.

Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyon ile sevenleriyle buluşacak olan Bengü, birbirinden güzel parçalarını Karacabeyliler için seslendirecek.

Tüm ilçe halkını bekliyoruz

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, bu tip etkinliklerin son derece önemli olduğunu söyledi.

Karacabey´in sahip olduğu yüksek potansiyeli harekete geçirecek etkinliklere tüm hızıyla devam edeceklerini belirten Başkan Özkan, “Bengü konserine tüm ilçe halkımızı bekliyoruz” dedi.

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Karacabeyliler Bengü coşacak
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5