SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Sibel Bilgiç ‘den muhteşem dönüş!

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

KORONAVİRÜS SÜRECİ TELEKONFERANSLA DEĞERLENDİRİLDİ

İnegöl Belediyesi’nde koronavirüs tedbirleri kapsamında yüz yüze görüşmelere ara verilerek telekonferansla iletişime geçilmişti. Başkan Alper Taban haftalık Başkan Yardımcıları Toplantısını da telekonferans üzerinden yaptı. Yardımcılarından birimleri hakkında brifing aldı. Yine sürece yönelik talimatlar da bu görüşmede Başkan Yardımcılarına iletildi.

Çin’de ortaya çıkıp dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de ölümlere yol açan ‘Covid 19’ salgını pek çok alanda rutin süreçleri etkiledi. İnegöl’de de neredeyse tek gündem maddesi koronavirüs salgını olurken, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban da alınan tedbirler kapsamında bir süredir görüşmelerini telekonferans üzerinden sürdürüyor.

Başkan Taban, rutin olarak her hafta Pazartesi günü gerçekleştirdiği Başkan Yardımcıları Toplantısını da telekonferans ile gerçekleştiriyor. Bu hafta da Alper Taban Başkanlığında yapılan toplantıda, Başkan Yardımcıları kendilerine bağlı bulunan birimler hakkında brifing verdi. Sürece yönelik istişare ve alınacak önlemlerin de masaya yatırıldığı telekonferans görüşmesinde, Belediye Başkanı Alper Taban yardımcılarına talimatları da buradan verdi.