Lüks Villanın Kaçak Bölümleri Yıkıldı Kaçak Yapılaşmaya Zamanında Müdahale
Osmangazi Belediyesi, Doburca Mahallesi´ndeki lüks bir villa inşaatının ruhsata aykırı şekilde kaçak olarak inşa edilen bölümlerini yıktı.
Tarih: 7.11.2018 15:27:19

Kaçak yapılaşmaya zamanında müdahale eden Osmangazi Belediyesi, Doburca Mahallesi´nde inşaat aşamasındaki lüks bir villanın ruhsata aykırı bölümüne izin vermedi. Osmangazi Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, Doburca Mahallesi´nde lüks bir villanın bazı bölümlerinin ruhsata aykırı şekilde kaçak olarak inşa edildiğini tespit etti. Yasal işlemleri tamamlanan lüks villanın ruhsata aykırı bölümleri iş makinesi ile yıkıldı. Güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen yıkımda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Belediye yetkilileri, modern Osmangazi´yi inşa etmek adına kaçak yapılaşmaya asla taviz vermeyeceklerini belirterek, vatandaşları kaçak yapılaşmaya yönelmemeleri konusunda uyardı.

 
Kaynak:

DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3