MEDICABIL´DE OMURGA CERRAHİSİNDEKİ YENİLİKLER ELE ALINDI…
MEDICABIL´DE OMURGA CERRAHİSİNDEKİ YENİLİKLER ELE ALINDI…
Tarih: 11.7.2018 16:01:29

Uluslararası kabul görmüş standartları ve yöntem ile uygulamaları Bursalıların hizmetine sunan Özel Medicabil Hastanesi ev sahipliğinde, “Kapalı Yöntemle (Endoskopik) UnilateralBiportal(UBE) Omurga Cerrahisi” konulu bilgilendirme toplantısı  düzenlendi.

 

Toplantı, hekimlerin bilgilerini güncel tutmasına, güncel bilgileri birbirleriyle paylaşmasına ve bu güncel bilgilerin hastalarının tedavisi ve cerrahi operasyonlarındaki uygulamalara olumlu yönde katkı sağlanması amacıyla gerçekleştirildi.

 

Ankara Üniversitesi İbni Sina Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı´ndan Prof. Dr. Tarık Yazar ile Özel Medicabil Hastanesi´nde omurga cerrahisi konusunda çalışan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlarından Doç. Dr. Hayati Aygün´ün yönetiminde, UBE´nin öncülerinden Güney Kore, Parkweonwook Hastanesi´nden  Prof. Dr. SangKyu Son ve ekibi ile yurt dışı ve yurt içinden akademisyen ve uzmanların katılımıyla yapılan toplantı toplam 2 gün sürdü.

 

 

Kaynak:

DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler