MEDICABIL´DE OMURGA CERRAHİSİNDEKİ YENİLİKLER ELE ALINDI…
MEDICABIL´DE OMURGA CERRAHİSİNDEKİ YENİLİKLER ELE ALINDI…
Tarih: 12.7.2018 10:49:32

- Uluslararası kabul görmüş standartları ve yöntem ile uygulamaları Bursalıların hizmetine sunan Özel Medicabil Hastanesi ev sahipliğinde, “Kapalı Yöntemle (Endoskopik) UnilateralBiportal(UBE) Omurga Cerrahisi” konulu bilgilendirme toplantısı  düzenlendi.

 

Toplantı, hekimlerin bilgilerini güncel tutmasına, güncel bilgileri birbirleriyle paylaşmasına ve bu güncel bilgilerin hastalarının tedavisi ve cerrahi operasyonlarındaki uygulamalara olumlu yönde katkı sağlanması amacıyla gerçekleştirildi.

 

Ankara Üniversitesi İbni Sina Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı´ndan Prof. Dr. Tarık Yazar ile Özel Medicabil Hastanesi´nde omurga cerrahisi konusunda çalışan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlarından Doç. Dr. Hayati Aygün´ün yönetiminde, UBE´nin öncülerinden Güney Kore, Parkweonwook Hastanesi´nden  Prof. Dr. SangKyu Son ve ekibi ile yurt dışı ve yurt içinden akademisyen ve uzmanların katılımıyla yapılan toplantı toplam 2 gün sürdü.

 

Kaynak:

DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

-Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. -Kadınlar erkeklere oranla 2 kat fazla göz kırpar.(Çok yalan söyledikleri için olmasın) -İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir. -Gözleri açık tutarak hapşırmak imkansızdır. (Bir rivayete görede gözleri açık hapşırı

İlginç Bilgiler 2