SEYAHAT

E-Devlet Üzerinden Turist Rehberi Ruhsatname Başvurusu ve Takip Hizmetleri

Sinemanın Fantastik Yüzü Tim Burton

MAGAZİN

'Tek Hedefim Huzurlu ve Sağlıklı Olarak Hayatımı Bitirmek'.

Ramazan Bayramı ve Peygamber Efendimizin Bayramı

Milletvekili Mustafa Esgin'den bayram mesajı

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, yayınladığı sosyal medya mesajıyla Bursalıların Ramazan Bayramı'nı kutladı. 

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Bursalıların Ramazan Bayramı'nı kutladı. Milletvekili Esgin kutlama mesajında, "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan, içinde bin aydan hayırlı Kadir gecesi saklı Ramazan-ı Şerifin sonuna geldik. Yüce Allah’ın, bizleri birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Ramazan Bayramı'na ulaştırmış olmasının sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. 

BAYRAM HATIRLAMAKTIR, HATIRLANMAKTIR 

Esgin, "Bayramlar, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihimizin derinliklerinden gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı müstesna zamanlardır. Bu yıl, tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını nedeniyle bu bayramı büyüklerimiz, komşularımız ve akrabalarımızla birlikte geçirememenin burukluğunu yaşıyoruz. Bayram hatırlamaktır, hatırlanmaktır. Bu bayramda sokağa çıkma yasağı kurallarına riayet ederek bayramı evimizde geçirelim. 
Büyüklerimizle, komşularımız ve akrabalarımızla olan bayramlaşmamızı telefon veya diğer iletişim araçlarıyla yapmaya gayret gösterelim" dedi. 

Esgin, kutlama mesajının devamında şunları söyledi: 

MASKE-MESAFE-TEMİZLİK
"Türkiye olarak, tüm dünyayı sağlık, ekonomik ve sosyal hayat başta olmak üzere pek çok alanda ciddi şekilde etkileyen Koronavirüs salgınına karşı hamd olsun Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğiyle etkin ve örnek bir mücadele sergiledik. Devlet ve Millet el ele vererek, devletimizin ve belediyelerimizin imkânlarıyla hiçbir vatandaşın mağduriyet yaşamaması, zorluğa, yokluğa, yoksulluğa düşmemesi için canla başla mücadele edildi. 
Milletimize, her zaman olduğu gibi, bu sıkıntılı günlerde de en güzel şekilde hizmet etmenin, hizmet götürmenin çabası içinde olduk. Hep birlikte dikkatli davranır, kurallara uyar, maske-mesafe-temizlik hassasiyetine riayet edersek, Allah’ın izniyle, bu süreçten de alnımızın akıyla çıkacağımıza yürekten inanıyorum. 

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR 
Salgın sürecinde özverili bir şekilde görev yapan sağlık çalışanları başta olmak üzere polisimize, askerimize, tüm kamu ve özel sektör personeline bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Bu vesile ile başta çok kıymetli şehit ailelerimizin, kahraman gazilerimizin, 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizin ve İslam Aleminin Mübarek Ramazan bayramını tebrik eder, en kalbi sevgi ve muhabbetlerimi sunarım. Hayırlı Bayramlar…"