Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: “Karabağ’a selam iletiyorum”

Bartın’daki orman yangını kontrol altına alındı

Rus saldırısından kaçan Özbek Türkü, Suriye sınırında ayakkabı boyacılığı yapıyor

Başsavcılıktan ‘Rabia Naz’ açıklaması

Kocaeli’de otomobil kamyonete çarptı: 2 yaralı

MKE Ankaragücü’nde Metin Diyadin ile yollar ayrıldı

İpekyolu Belediye Başkanı tutuklandı

11.11.2019 saat 11.11’de ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan toprakla buluşturdu

Bülent Arınç’ın damadından “delil yetersizliğinden beraat” kararına itiraz

Cumhurbaşkanlığı’ndan ABD ziyareti açıklaması

Bakan Kurum: "Yaklaşık 16 milyarlık yatırım yaptık”

“Türkiye gibi DEAŞ ile mücadele eden ikinci bir ülke yok”

Bakan Akar, Katar Genelkurmay Başkanı Al-Ghanim ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bağdadi’nin hanımını yakaladık”Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin Sünnet şöleni ile çocuklar çifte bayram yaşayacak

Sünnet şöleni ile çocuklar çifte bayram yaşayacak

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin, ev sahipliğinde bu yıl 5.’si gerçekleştirilecek olan Toplu Sünnet Şöleni'nde 40 çocuk Cumhuriyet Bayramı'nda delikanlılığa ilk adımını atacak.

 

Sosyal belediyecilik anlayışıyla halka hizmet sunan Mustafakemalpaşa Belediyesi, çeşitli nedenlerle çocuklarını sünnet ettiremeyen ailelere ilk mürüvvet heyecanını yaşatacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda düzenlenecek şölende, 3-14 yaş arasındaki 40 çocuk, Toplu Sünnet Töreni ile erkekliğe ilk adımlarını atarak çifte bayram yaşayacak.

 

29 Ekim Salı günü saat 12.00'da Belediye Düğün Salonu'ndaki sünnet merasiminde, sağlık kontrollerinden geçen çocuklar için şehir turu, eğlence, hediye dağıtımları ve yemek ikramı yapılacak. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, dinin gereği olan sünnetin sağlık açısından da önemli olduğuna vurgu yaparak, çocuklara hep hatırlayacakları bir anı bırakmak istediklerini söyledi.

Sosyal yardımlaşmaya katkı verecek olan sünnet şölenini kalıcı bir hizmet politikasına dönüştürmek istediklerini belirten Başkan Kanar; " Bugüne kadar çocukları için bu vecibeyi yapacak imkan ve zaman bulamamış ailelerimize yardımcı olmak hedefindeyiz. Tüm Mustafakemalpaşalıları bu özel güne katılarak, çocuklarımıza manevi destek vermeye davet ediyorum" dedi.