SEYAHAT

Ege’nin En Güzel Altı Köyü

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Yeni Albüm ile Yurt Dışına Açılıyorum... İddialıyım.

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

Ohio'daki Coronavirus

Ohio'daki Coronavirus: Gov. Mike DeWine, uzun süreli bakım tesislerinde ölüm sayısını serbest bırakmaya söz verdi

Huzurevinde koronavirüs vakalarını listeleyen ve destekli yaşam tesisini listeleyen bir Ohio Sağlık Bakanlığı veri tabanından sonra, yanlış sayılar nedeniyle hafta sonu kaldırıldı. Mike DeWine, devletin önümüzdeki hafta en kısa sürede tesislerdeki toplam ölüm sayısını serbest bırakacağına söz verdi.

Ek olarak, sağlık departmanı uzun süreli bakım tesisi başına daha spesifik veriler yayınlayacaktır. Veritabanında, tesis adının bulunduğu kümülatif toplam vaka sayısı bulunacak ve veriler, bakım merkezinde pozitif test yapan konut sakinlerinin ve çalışanların sayısına göre bölünecektir.

Coronavirus.ohio.gov web sitesindeki veritabanı, Pazartesi günü DeWine tarafından kabul edilen rakamlardaki hatalar nedeniyle Cuma gecesi çevrimdışı hale getirildi. Bakan, yeni vakaların Çarşamba günü saat 14: 00'da aynı yerde bulunacağını ve haftalık olarak güncelleneceğini söyledi.

DeWine, “Bu bilgileri rapor ettiğimizde, neyin yeni ve kümülatif sayıların ne olduğunu rapor edeceğiz.

>> Bu hikaye, coronavirüs salgını sırasında okuyucularımıza bir kamu hizmeti olarak ücretsiz olarak sunulmaktadır. Burada coronavirüs hakkında daha fazla hikaye bulabilirsiniz. Lütfen Subscribe.dispatch.com adresinden The Columbus Dispatch'a abone olarak yerel gazeteciliği destekleyin.