Osmangazi Belediyespor´un Milli Gururu
Osmangazili Judocu Sofya´da Türkiye´yi Temsil Edecek
Tarih: 10.1.2019 17:49:46

Osmangazi Belediyespor Judo Takımı´nın başarılı sporcusu Damla Çalışkan, Bolu´da düzenlenen Milli Takım kampında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Yeni yılın ilk hazırlık kampına Bolu Aladağ Sporcu ve Kamp Eğitim Merkezi´nde yükseklik çalışmasıyla başlayan Judo Milli Takımı, sezon hazırlıklarını kondisyon ağırlıklı sürdürüyor. Türkiye´de faaliyet gösteren çeşitli kulüplerden toplam 25 sporcunun katılım gösterdiği kamp, Milli Takım antrenörleri Timur Bizsan ve Dilek Çiğdem Bulut eşliğinde gerçekleşiyor.

 

Yüksek rakımda antrenman yapmanın kondisyonlarını geliştirdiklerini ifade eden Osmangazili judocu Damla Çalışkan, “Soğuk hava şartlarında gerçekleştirdiğimiz kampta, hem doğayla mücadele ederek vücut direncimizi artırıyoruz hem de yıl boyunca yaşayabileceğimiz sakatlık riskini azaltmış oluyoruz. Bu nedenle sezonun ilk kampına kış kampı olarak başlamak bizleri motive etti. 24 Ocak´ta sona erecek kampın ardından 2 Şubat´ta Bulgaristan´da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası´nda ay-yıldızlı bayrak forması altında, Türkiye´yi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi. 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Osmangazi Belediyespor Milli Gururu
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler