Pegasus´un Antalya´dan Erbil ve Beyrut uçuşları başlıyor
Pegasus´un Antalya´dan Erbil ve Beyrut uçuşları başlıyor
Tarih: 6.7.2018 11:15:23

İSTANBUL (AA) - Pegasus Hava Yolları, 17 Temmuz´dan itibaren Antalya-Erbil arasında haftanın 3 günü, 20 Temmuz´dan itibaren ise Antalya ile Lübnan´ın başkenti Beyrut arasında haftanın 4 günü karşılıklı seferler düzenleyecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Pegasus Hava Yolları, Antalya-Erbil ve Antalya-Beyrut hatlarını uçuş ağına ekledi. Antalya´dan Erbil´e haftada 3 gün düzenlenecek karşılıklı seferlerin ilki 17 Temmuz´da gerçekleşecek. Misafirler, Antalya ile Erbil arasında düzenlenecek seferler için biletlerini 149,99 dolardan başlayan fiyatlarla satın alabiliyor.

Antalya´dan Beyrut´a haftanın 4 günü düzenlenecek karşılıklı seferlerin ilki ise 20 Temmuz´da gerçekleşecek. Bu seferler için de biletleri 89,99 dolardan başlayan fiyatlarla satın almak mümkün oluyor.

Pegasus´un Antalya-Erbil uçuşları salı, cuma ve pazar günleri, Antalya-Beyrut uçuşları ise karşılıklı olarak pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri düzenlenecek.

Pegasus Hava Yolları, Antalya´dan yurt içinde Adana, Ankara, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul Sabiha Gökçen, Kayseri, Malatya, Trabzon´a, yurt dışında ise Amman, Amsterdam, Berlin, Beyrut, Cenevre, Düsseldorf, Erbil, Hamburg, Hannover, Kıbrıs-Ercan, Kopenhag, Köln, Leipzig, Münih, Nürnberg, Oslo, Paris-Charles De Gaulle, Stockholm, Stuttgart, Tel Aviv, Viyana ve Zürih olmak üzere toplam 30 noktaya direkt seferler düzenliyor.

Misafirler, biletlerini www.flypgs.com, mobile.flypgs.com, Pegasus´un Mobil Uygulamaları ve acente kanalları aracılığıyla satın alabiliyor.

 
Kaynak:

E Dergi Yıl 4 Sayı 42

/resimler/2019-1/8/1618389474504.jpg