Halil Kalay ödüle doymuyor
Pınar Akın'dan 3'üncü single
Hollywood yıldızları İzmir'e geliyor
Bez Bebek Dizisinin küçük yıldızı Yağmur büyüdü.
Türkiye’nin genç yıldızı Alper Erözer, yeni şarkısı Göz Göze yayınladı

Uluslararası hukuk ayaklar altına alındı

Hulusi Akar: Diyalog Diyenler 30 Sene Neredeydiler?

Osmangazi Araç Filosunu Yeniliyor

MARMARA'DA BALIKÇILARA GENİŞ KAPSAMLI DENETİM

Prof. Dr. Fuat Sezgin Merkez Kütüphanesi’nin ek binası tamamlandı

Kalite ve İnovasyon eğitimlerinde ilk aşama tamamlandı

İKİ DEVLET BİR MİLLET BİR ARADA

'RAMAZAN’A ERİŞMENİN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ’

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, İSLAM ALEMİ’NİN İDRAK ETMEYE HAZIRLANDIĞI RAMAZAN İKLİMİNİN, İLÇE SAKİNLERİNE VE TÜM İNSANLIĞA HAYIRLAR GETİRMESİNİN DİLEDİ.

BAŞKAN OKTAY YILMAZ: “RAHMET, BEREKET VE BAĞIŞLANMA AYINA BİR KEZ DAHA BİZLERİ KAVUŞTURAN RABBİMİZE HAMD EDİYORUM.”

BAŞKAN: “RAMAZAN-I ŞERİF’İNİZİN MÜBAREK OLMASINI TEMENNİ EDİYOR, SİZLERİ ALLAH’A EMANET EDİYORUM.”

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, İslam Alemi’nin idrak etmeye hazırlandığı Ramazan ikliminin, ilçe sakinlerine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesinin diledi.

İslam Alemi olarak hayır kapılarının ardına kadar açıldığı, kaza ve belaların bertaraf olduğu, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayına erişmenin sevincini yaşadıklarını belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Aziz Yıldırımlılar değerli hemşehrilerim. Ramazan ayına erişmenin sevincini yaşıyoruz. Rahmet, bereket ve bağışlanma ayına bir kez daha bizleri kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. Dünyayı tehdit eden ve ülkemizde de etkili olan koronavirüs salgını nedeniyle biraz sıkıntılı, biraz zor bir dönemden geçiyoruz. Ancak önümüzün bayram olmasından dolayı ümitliyim. Rabbimiz bize her zorlukla beraber bir kolaylık olduğunu beyan ediyor. İnşallah Ramazan-ı Şerif’i idrak ederek bayrama eriştiğimizde bu sıkıntılardan hem milletimiz hem de tüm insanlık kurtulmuş olur ve gerçek bir bayram sevinci yaşarız. Bizler bu süreçte her daim sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile Ramazan-ı Şerif’inizin mübarek olmasını temenni ediyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum. Evinizde kalın, sağlıklı kalın” dedi.