SEYAHAT

Türkiye'de gezilecek yerler

MÜSTAKBEL DAMAT EKİBİ KIBRIS TÜRKÜSÜ OLAN “DİLLİRGA” İÇİN STÜDYOYA GİRDİ!

MAGAZİN

Ceza, Türkçe Rap'in derinliklerini değerlendirdi

Charminar

STRATEJİK ORTAKLIĞIN PERDE ARKASI

Şubat 2019’da “İnsan Kaynaklarına Yeni Bir Soluk” getirme gayesi ile yola çıkan İnsan Kaynakları Mesleki İşbirliği Derneği (İKAMİD), 1. yaşını 14 Mart 2020’de “Stratejik Ortaklığın Perde Arkası” konulu zirve organizasyonu ile kutluyor. Hem akademisyen hem reel sektör yöneticilerden oluşan, alanında seçkin konuşmacıların söz alacağı zirvede; esasen bazı şirketlerin gündeminde yerini almış ancak daha birçok şirkette varılmak istenen nokta olarak görülen, insan kaynaklarının stratejik ortaklığı konusu işleniyor.

İnsan Kaynakları profesyonelleri, eğitmenler, danışmanlar ve insan kaynakları mesleğine gönül veren tüm tarafları buluşturacak etkinlik misafirlerine; üst yönetim, insan kaynakları departmanları ve iç müşterileri penceresinden bakarak insan kaynakları departmanı fonksiyonlarının kurumlardaki yerine, önemine ve kurumun geleceğine etkisinin konuşulacağı samimi bir ortam sağlayacak.

İnsan Kaynakları Departmanı ve fonksiyonlarının sürdürülebilirliğe katkısı, dünden bugüne nelerin değiştiği ve nereye doğru gittiği, gelecekte İK’cıları nelerin beklediği, stratejik ortak olmanın gerektirdiği İK yetkinlikleri, şirketlerin geleceğinin ve işveren markasının tasarımında İK’nın etkisi konularının ele alınacağı, Yavuz Ölken, Cenk Akıncılar, Güntulu Peker, Prof. Dr. Esin Can, Başak Aksoy, Ali Üstündağ, Fazıl Oral gibi önemli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı zirve, İKAMİD’in her yeni yaşında alanındaki önemli isimlerle insan kaynakları profesyonellerini bir araya getirmek için gelenekselleştirmeyi hedeflediği bir organizasyon.

09:00-17:30 saatleri arasında Ataşehir MAREV’de gerçekleşecek olan etkinliğe,  http://bit.ly/2HQ5ee1 linkinden kaydolarak katılım sağlanabilir.