SEYAHAT

Ege’nin En Güzel Altı Köyü

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Yeni Albüm ile Yurt Dışına Açılıyorum... İddialıyım.

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

Tayland’a Neden Gitmeliyiz?

Tayland Uzakdoğu’nun en ilgi çekici mekânlarından biri haline geldi. İlginç gece hayatı ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerinin keyifli vakit geçireceği bir gerçek. Tüm bunlar iyi hoş ama Tayland’a neden gitmeliyiz? İşte Tayland’a gitmeniz için birbirinden güzel nedenler.

Tayland gelişen turizm hizmetleri sebebiyle 2012 yılında Türkiye’den vize istemeyi bıraktı. 2012 öncesi Tayland’a giden Türk vatandaşları en fazla 4 haftalık vize alabiliyorlardı. Günümüzde Tayland ziyaretinizde vize sorununu düşünmenize gerek kalmadı. Özellikle kış aylarında ülkemizin büyük bir çoğunluğu soğuk bir iklime sahip oluyor. Eğer sıcak bir kış ayı geçirmek istiyorsanız kesinlikle gitmeniz gereken yer Tayland.

Tayland’ın en büyük eğlence kaynağı tabii ki gece hayatı. Eğer gece canınız eğlenmek isterse ve taksi parasını düşünüyorsanız Tayland sizin için bu sorunu çözmüş bile. Tayland ziyaretinizde geceleri gideceğiniz eğlence mekânları sizin için taksi paranızı ödüyor. Belki de Tayland’a gitmek için en güzel sebepler içinde yer alan Pattaya adaları olacaktır. Berrak suyu ve doğal güzelliği ile sizi başka diyarlara götürmek için bekliyor.