SEYAHAT

BODRUM KALESİ'NİN İKİNCİ ETABI DA ZİYARETİ AÇILDI

PAUSE FİLMİNİN ÇEKİMLERİ 7 KITADA, 7 ÜLKEDE YAPILDI

MAGAZİN

Hollywood’da Nihat Odabaşı Rüzgarı!

Hattuşa (Boğazköy) - Hitit Başkenti (Çorum)

'Tek Hedefim Huzurlu ve Sağlıklı Olarak Hayatımı Bitirmek'.

'En Büyük Keşkem, Vakıf Kurmamak.'

Ünlü Sanatçı Serdar Ortaç, Önceki gün Sunucu – Yazar Yelda Kırçuval'ın instagram üzerinden yaptığı canlı yayına katıldı.

Canlı yayında birbirinden özel açıklamalar yaptı.

Ortaç' Sosyal medyada yemek yerken fotoğraf paylaşmak, okyanusta sörf yaparken veya havuzda yüzerken fotoğraf paylaşmak oldukça yanlış olmayanın gözüne sokunca hasetlik, kıskançlık ve nazar oluyor, 25 yıl boyunca rüzgar gibi yaşadım. Göze, nazara geldim.' Dedi.

'Hülya Avşar Show, İbo Show, Beyaz Show'u izlemeyi çok isterim o zamanlar ekran daha doluydu.'dedi.

Hiçbir hedefi olmadığını belirten şarkıcı, 'Tek hedefim huzurlu ve sağlıklı olarak hayatımı bitirmek. Yaş ilerledikçe keşke dediğim en büyük şey Vakıf kurmak, Keşke Serdar Ortaç Vakfım olsaydı. Ölene kadar adı benimle yaşar güzel işler yapardım.' Dedi.

Uşak, Antep yani ülkemizin bir çok şehrinde muazzam yetenekler var. Mecalim olsa yeni yetenek bulmak isterdim ama maalesef öyle bir enerjim yok. Bazı insanlardan 1 tane çıkar. ' Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses'ten bi daha gelmez bu dünyaya.

Esk Sevgilisi Seçil Gür ile alakalı da konuşan Şarkıcı ' 2 Ay boyunca ilişki yaşadık. O kadar iyi bir kız ki anlatamam ama ilişkimiz yürümedi. İnanılmaz yetenekli bir kız. Profesyonel olarak hep yanındayım.' dedi.

'Ben böyle yalnız ölmek istiyorum. Artık ilişki kurmak istemiyorum. Son kararım yalnız ölmek. Artık bir kadına verecek huzurum kalmadı.'Dedi.