SEYAHAT

E-Devlet Üzerinden Turist Rehberi Ruhsatname Başvurusu ve Takip Hizmetleri

Sinemanın Fantastik Yüzü Tim Burton

MAGAZİN

Zirve’den giriş yaptı

Ramazan Bayramı ve Peygamber Efendimizin Bayramı

TÜMSİAD KURUMSAL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

TÜMSİAD KURUMSAL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi Yönetimi, gerçekleştirdiği kurumsal ziyaretlerle şehrin önemli paydaşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, nezaket ziyaretleri kapsamında son olarak Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erhan Karaca’yı makamında ziyaret ederek, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, SGK’nın iş hayatının en önemli paydaşlarından biri olduğunu belirterek şunları söyledi, “TÜMSİAD Bursa Şubesi olarak, son yönetmelik değişiklikleri, mevzuatlar ve haklar gibi çeşitli konularda üyelerimizi bilgilendirerek, onlara katkı sağlamak istiyoruz. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz ziyaretin, gelecek dönemde güzel işbirlikleri doğurmasını temenni ediyoruz” dedi.

TÜMSİAD gibi Türkiye’nin önemli STK’larından birinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Bursa SGK İl Müdürü Erhan Karaca da, iş dünyasının iyi bir konumda olmasının tüm Türkiye’nin yararına olduğunu söyleyerek, iş birliklerine açık olduklarını da sözlerine ekledi.

Ziyaretin sonunda TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, SGK İl Müdürü Erhan Karaca’ya plaket takdim etti.