SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Sibel Bilgiç ‘den muhteşem dönüş!

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

“Türkiye’nin Çocukları” 23 Nisan’ı kutlamaya hazırlanıyor

Türkiye’nin farklı illerinden çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kovid-19 tedbirleri nedeniyle 23 Nisan saat 21:00’da evlerin balkonlarından ve pencerelerinden bayraklarla İstiklal Marşını okuyarak kutlama çağrısı yaptı.

Çocukların 23 Nisan kutlama çağrılarına ilişkin videolar,  sosyal medyada #TürkiyeninÇocukları etiketini içeren mesajlarla paylaşıldı.

“turkiyenincocuklari.org” sitesi açıldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan “turkiyenincocuklari.org” internet sitesi açıldı.

“turkiyenincocuklari.org” internet sitesinde, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle internet üzerinden takip edilebilecek 23 Nisan etkinliklerine ilişkin bilgilere ulaşılabiliyor.

Türkiye Büyük Milleti Meclisi’nin 100. Yılına ilişkin özel bir bölümün de yer aldığı sitede, çocukların 23 Nisan’a ilişkin fotoğraf ve videolarının gönderilip yayınlanacağı bir bölüm de bulunuyor.

23 Nisan perşembe günü saat 21:30’da Mazhar Alanson, Burak Kut, Bengü, Özgün, Buray ve Melis Fis tarafından gerçekleştirilecek Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel konseri de “Türkiye’nin Çocukları” YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.