Turnuvanın şampiyonu ‘Matrahsızlar´
Mali müşavirlerden oluşan takımların forma giydiği ve çekişmeli geçen ‘BSMMMO Geleneksel Futbol Turnuvası´nın şampiyonu Matrahsızlar takımı olurken, turnuvanın ikincisi Uludağ Spor, üçüncüsü ise Mali Yıldızlar takımları oldu.
Tarih: 7.1.2019 16:15:58

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) Çevre, Sağlık ve Spor Komisyonu´nca organize edilen futbol turnuvası, Asya Spor Tesisleri´nde oynanan son hafta maçları ve ardından gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi. BSMMMO Yönetim Kurulu Üyeleri ve meslek mensuplarının da hazır bulunduğu futbol turnuvasının final maçları ve ödül töreninde ilk olarak, üçüncülük maçı için Mali Yıldızlar ile Reeskont City takımları sahaya çıktı. Heyecanlı geçen karşılaşmanıngalibi 3-1´lik skorla Mali Yıldızlar olurken, Reeskont City takımı turnuvayı dördüncü olarak tamamladı. Üçüncülük maçının ardından ise Matrahsızlar ve Uludağ Spor takımları alkışlar eşliğinde sahaya çıktı. Çekişmeli geçen müsabakayı izlemeye gelen meslek mensupları, yaptıkları tezahüratlarla turnuvaya renk katarken, final maçı, 4-4 skorla sona erdiğinden turnuva uzatmalarla devam etti. Uzatmalarda ise ipi 6-4´lük skorla Matrahsızlar takımı göğüsleyerek turnuvanın şampiyonu oldu.

 

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Meslek mensuplarından oluşan takımların kıyasıya mücadele ettiği BSMMMO Geleneksel Futbol Turnuvası´nda müsabakaların ardından ise ödül töreni gerçekleştirildi. Törende ilk olarak, turnuvada görev yapan hakemlere ve emeği geçenlere plaketleri takdim edildi. Ardından turnuvada gruplardan çıkan takımların bütün oyuncularına katılım belgesi, takım temsilcilerine  Tertip Komitesi Üyeleri tarafından takdim edilirken, turnuvada 2018 yılı itibari ile en fazla forma giyen 3 meslek mensubu futbolcuya  da ayrıca plaket takdim edildi. Ödül töreni, kupa takdimleri ile devam etti. ‘Gol Krallığı´ kupasını Uludağ Spor takımından Türker Mazlum, BSMMMO Çevre, Sağlık ve Spor Komisyonu Başkanı Cantürk Bilgin´in elinden alırken, ‘Centilmenlik Kupası´ Ergen İdman Yurdu takımına BSMMMO Disiplin Kurulu Başkanı Fedail Kademli tarafından takdim edildi. ‘En İyi Kaleci´ kupasını ise BSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Arslan, Matrahsızlar takımından Orhan Aktaş´a sundu. 

 

DERECEYE GİREN TAKIMLAR

Turnuvada dördüncü olan Reeskont City takımına ödülünü BSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Asım Karaman takdim etti. Üçüncülüğü elde eden Mali Yıldızlar´a ödülünü ise BSMMMO Yönetim Kurulu Saymanı Fikri Yazkili verirken, ikinci olan Uludağ Spor takımına ise ödülünü BSMMMO Yönetim Kurulu Sekreteri Hasan Uçar sundu. Turnuvanın şampiyonu olan Matrahsızlar takımı ise ödülünü BSMMMO Başkan Yardımcısı Ömer İşci´nin elinden aldı. Asya Spor Tesisleri´nde gerçekleşen BSMMMO Geleneksel Futbol Turnuvası, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

 

Foto altı:

 

1

BSMMMO Çevre, Sağlık ve Spor Komisyonu´nca organize edilen geleneksel futbol turnuvası, Asya Spor Tesisleri´nde oynanan final maçı ve ardından gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi.

 

2

BSMMMO Geleneksel Futbol Turnuvası´nın şampiyonu olan Matrahsızlar takımına birincilik kupasını ve madalyalarını BSMMMO Başkan Yardımcısı Ömer İşci takdim etti.

 

3-4

BSMMMO Geleneksel Futbol Turnuvası´nın şampiyonu olan Matrahsızlar takımına

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Turnuvanın şampiyonu Matrahsızlar
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler