SEYAHAT

Ege’nin En Güzel Altı Köyü

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Yeni Albüm ile Yurt Dışına Açılıyorum... İddialıyım.

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

Ülkenin "çöküş riski": Macron kendisini "büyük sözleri" kullanmadığı Philippe'den ayırıyor

Sağlık krizinin yol açtığı "büyük ekonomik şoku ölçüyorum", Salı günü devlet başkanını ilan etmekten memnun oldu. Birkaç saat sonra, Başbakan uzun süreli hapsedilmesi durumunda "çöküş" korkusunu tekrarladı.

Uzun süreli hapsetme durumunda ülkenin “ekonomik çöküş riski” mi? Bir televizyon röportajında ​​Salı günü Emmanuel Macron, "Hayır, o kadar büyük sözlerim yok," dedi. Bununla birlikte, söz konusu “büyük sözler” 28 Nisan'da Başbakan tarafından yapılan kapatma planının Ulusal Meclise sunulması sırasında kullanılmıştır. "Bu terimi rasgele kullanmıyorum", hatta Fransızların evde daha uzun bir süre boyunca cezalandırılmasını sağlayacak "ciddi sonuçlardan" bazıları olan Edouard Philippe'e bile ısrar etmişti.

Ayrıca okuyun: LIVE - Coronavirus: Rusya'da 10.000 vakadan oluşan yeni sıçrama, Avrupa'nın en yüksek artışı

Bir hafta sonra, başkan Élysée herhangi bir yeniden reddetmeyi reddetse bile hükümet başkanının formülünü reddediyor. "Biz güçlü bir milletiz", dünyanın 1930'ların Büyük Bunalımından bu yana en kötü resesyonuna girdiği ülkenin "büyük ekonomik şokunu" ölçtüğünü iddia ederken Emmanuel Macron demeyi tercih ediyor. " ekonomik ve sosyal krizin başlangıcında. Çözümleri inşa etmemiz gerekecek "diye uyardı.