VEKİL KILIÇ: “AMACIMIZ BURSA´YA HİZMET ETMEK”
AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç gerçekleştirdiği ziyaretlerle şehrin paydaşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Bursa Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı´na katılan Vekil Kılıç, “Bursa´yı daha kaliteli ve yaşanabilir bir şehir yapmak ortak gayemiz olmalı” dedi.
Tarih: 14.9.2018 11:17:22

Temaslarına Bursa Servis Araçları İşletmecileri ve Halk Otobüsçüleri Odası ziyaretiyle başlayan Ahmet Kılıç, sonrasında AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Tuncay Kiraz ile beraber, Ticaret İl Müdürü Zübeyir Tokgöz, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü M. Latif Deniz´i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

 

“BURSA DÜNYADA TANINAN BİR ŞEHİR”

 

Temasları sırasında Bursa Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı´na katılan Vekil Kılıç, Kent Konseylerinin Türkiye için önemli bir model olduğunu belirterek, bu modeli en iyi uygulayan örnek şehirlerden  birinin de Bursa olduğun söyledi.

 

Bursa´nın dünyada tanınan şehirlerden biri olduğuna dikkat çeken Vekil Kılıç, “Bursa, önemli değerlere olan, tarihi ve kültürel zenginlikleri içinde barındıran büyük bir şehir. Amacımız şehrimize hizmet etmek ve bu fırsata sahip olduğumuz için de mutluluk duyuyoruz. Beraberce Bursa´yı daha kaliteli ve yaşabilir bir şehir haline getirmek ortak gayemiz olmalı. Elele verip şehrimizi marka kentler arasında yukarılara çıkarmalıyız” diye konuştu.

 

“YARINLARA DAİR HEDEFLER BELİRLEMELİYİZ”

Vekil Kılıç sözlerine şöyle devam etti; “ Şehrimiz sanayisiyle, tarımıyla, tarihsel ve kültürel yapısıyla bir bütün. Bu bütünün hepsini bir arada tutarak, yarınlara dair hedefler belirlemeli, bu hedefler doğrultusunda hareket etmeliyiz. Biz de Bursa milletvekilleri olarak şehrimize fayda sağlamak için tüm gayretimizi göstereceğiz.”

 

Son olarak Bursa Bedensel Engelliler Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı´nı ziyaret eden Ahmet Kılıç engelli basketbolcularla bir araya gelerek, onların istek ve taleplerini dinledi.

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: VEKİL KILIÇ AMACIMIZ BURSA HİZMET ETMEK
E Dergi Yıl 4 Sayı 42

/resimler/2019-1/8/1618389474504.jpg